• منو
  • فروشگاه چرم کاکتوس

قوانین تعویض و عودت کالا

قوانین تعویض و عودت کالا

بسیار خوشحالیم که شما مشتری عزیز عضوی از خانواده ی بزرگ چرم کاکتوس هستید. خط مشی اصلی تک تک ما جلب رضایت شما عزیزان می باشد. و تمام تلاشمون را انجام می دهیم که با استانداردترین شرایط، سفارشات به دست شما برسد و تجربه لذت بخشی از خرید محصولات چرم کاکتوس داشته باشید. با این وجود ممکن به علل متفاوت شما عزیزان تقاضای برگشت محصول را داشته باشید که در این صورت همکاران ما در بخش خدمات پس از فروش در خدمت شما هستند تا مراحل انجام ثبت برگشتی شما را پیگیری نمایند.

ارجاع و یا تعویض کالا ممکن است به دلایل زیر رخ دهد:

1- به علت ایراد کیفی و یا مشکل ظاهری

2- مغایرت کالای تحویل گرفته شده با کالای ثبت سفارش شده

3- منصرف شدن از خرید

4- نیاز به تعویض سایز و یا رنگ

توجه بفرمایید ارجاع و تعویض کالا با توجه به قوانین زیر صورت گرفته و در غیر اینصورت شرکت چرم کاکتوس مسئولیتی بر ارجاع و تعویض نخواهد داشت.

1-اگر کالای خریداری شده، ایراد کیفی داشته باشد:

بدیهی است پس از خودداری نمودن از تحویل کالا حتما و سریعا این موضوع را به واحد پشتیبانی مشتریان چرم کاکتوس به شماره 09036660388 و یا 02165400410 اطلاع رسانی فرمایید.

2-اگر کالای تحویلی مغایر با سفارش ثبت شده در سایز و رنگ باشد:

در نظر داشته باشید که برای استفاده از این خدمات باید:

در صورت تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان پس از فروش، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا به عهده مشتری خواهد بود.

توجه فرمایید که در صورت عدم رعایت موارد فوق، ضمانت 7روز بازگشت کالا از بین رفته و شرکت چرم کاکتوس مسئولیتی در این قبال برعهده نخواهد داشت.

در کلیه قوانین برگشت کالا در چرم کاکتوس در صورتی که محصول به همراه هدیه ارسال شده باشد بازگرداندن آن نیز الزامی می باشد.

3- اگر به هر علتی از خرید خود منصرف شدید:

خواهشمند است جهت حفظ حقوق مصرف کنندگان، محصول خریداری شده را مطابق شرایط اصلی با بسته بندی اولیه و مصرف نشده مرجوع نمایید.

 استرداد مبلغ، پس از تایید نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش به نام صاحب فاکتور امکان پذیر می باشد.

4- درخواست تعویض سایز و رنگ کالای سفارش داده شده

در نظر داشته باشید که برای استفاده از این خدمات باید:

در کلیه قوانین برگشت کالا در چرم کاکتوس در صورتی که محصول به همراه هدیه ارسال شده باشد بازگرداندن آن نیز الزامی می باشد.

چگونه کالا را مرجوع نماییم؟

مشتری گرامی چنانچه ارجاع و تعویض کالای خریداری شده شما منطبق با قوانین و مقررات ذکر شده بالا است موارد زیر را جهت ارجاع به شرکت چرم کاکتوس را رعایت نمایید :

- لطفا به هیچ عنوان بدون اطلاع کارشناسان پشتیبانی کالا را به صورت خودسرانه به شرکت چرم کاکتوس ارسال نفرمایید. حتماً بعد از هماهنگی به شعبه ارسال کننده کالا ارسال فرمایید.

-  در صورتی که تعویض و یا ارجاع کالای مورد نظر مشمول شرایط مذکور بندهای بالا باشد. تا ظرف حداکثر ۷ روز از تاریخ ثبت سفارش با واحد پشتیبانی مشتریان چرم کاکتوس به شماره 09036660388 و یا 02165400410 تماس بگیرید و این موضوع را کارشناسان انتقال دهید.

- پس از هماهنگی مشتری با واحد پشتیبانی مشتریان چرم کاکتوس، کالا توسط شرکت چرم کاکتوس از مشتری تحویل گرفته خواهد شد. و یا برای مشتریان ساکن در شهرستان، کالا توسط مشتری به صورت پستی فرستاده خواهد شد.

- چنانچه کالا بدون ایراد تشخیص داده شود. واحد پشتیبانی مشتریان، این موضوع را به اطلاع مشتری خواهد رساند. دراین مرحله کالا بصورت امانی تا 1ماه نزد شرکت چرم کاکتوس باقی خواهد ماند و مشتری میتواند با پرداخت هزینه حمل، کالای خود را دوباره دریافت نماید و در صورت استنکاف مشتری از تحویل کالای مورد نظر در عرض 1ماه، شرکت چرم کاکتوس در قبال کالا و زیان های وارد شده بر آن و یا مفقودی آن هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

-چنانچه مشتری محق باشد، به مشتری اطلاع داده شده، کالا تعویض و برای مشتری بصورت رایگان ارسال خواهد شد.

بازگشت وجه

- پس از ارسال کالا توسط مشتری و دریافت کالا توسط شرکت چرم کاکتوس، بررسی و نظر نهایی کارشناسان خدمات مشتریان به طور میانگین حدود یک هفته زمان خواهد برد و پس از این مدت، کارشناسان خدمات مشتریان شرکت چرم کاکتوس با مشتریان تماس گرفته و نتیجه را به مشتری اعلام خواهند نمود.

- پس از تماس کارشناسان پشتیبانی با مشتریان، چنانچه نیاز به بازگشت وجه به مشتری باشد،  در صورت درخواست مشتری نسبت به واریز، مبلغ طی 72 ساعت کاری برای مشتری واریز خواهد شد

- لازم به ذکر است شرکت چرم کاکتوس، در صورت عدم موجودی و یا تغییر قیمت کالای مرجوعی، تنها متعهد به برگرداندن مبلغ کالای خریداری شده اول (همان مبلغی که در فاکتور مشتری درج شده است) خواهد بود.

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

توجه داشته باشید که جایگزین کردن کالا فقط در صورت وجودی کالا میسر می باشد و در غیر این صورت مبلغ درج شده در فاکتور به حساب مشتری مسترد می گردد.

ورود یا ثبت نام

با ساختن حساب کاربری در زمان خرید صرفه‌جویی کنید

برای بازیابی رمز عبور، شماره موبایل خود را وارد کنید

کد وارد شده در پیامک بازیابی را اینجا وارد کنید

تومان
تخفیف شما : تومان

تومان

رنگ
سایز

گفتگو را شروع کنید

پشتیبان آنلاین
سلام!
چطور می تونم کمک تون کنم؟