• منو
  • فروشگاه چرم کاکتوس
نتیجه‌ای یافت نشد

تولیدی کفش چرم

تولیدی کفش چرم

تولیدی کفش چرم مردانه شیک

چرم طبیعی بدلیل اینکه از پوست حیوان می باشد، روی خود دارای منافذی است که از عرق کردن پا جلوگیری می کند و می توان از آن در صنعت کفش سازی استفاده کرد. همین خاصیت چرم باعث می شود تا کفش های ساخته شده وقتی استفاده می شوند، فرد از بوی بد پا که بخاطر عرق بوجود می آید رنج نبرد یکی از خاصیت های اصلی چرم طبیعی، جذب آب و رطوبت می باشد.

از قدیم برای اینکه چاقوهای فلزی یا شمشیرها زنگ نزنند آنها را در قلاف های چرمی می گذاشتند. زمانی که فردی به پزشک مراجعه می کند تا برای درد استخوان مچ پاهایش چاره اندیشی کند، اولین توصیه ای که به ایشان می شود استفاده از کفش طبی است.

استفاده از کفش های غیراستاندارد تهیه شده با پوشش های شیمیایی می تواند آسیب زیادی به پاهای شما وارد کند و احساس خستگی زود هنگام از تاثیرات این نوع کفش ها می باشد و ضمن این که در عرض یک سال چندین بار باید برای خرید کفش مردانه یا خرید کفش اسپرت مردانه به کفش فروشی ها مراجعه می نمایید.

یکی از مهم ترین مزایای کفش چرم طبیعی مردانه در صورتی که اگر خوب نگه داری شوند می توان به ظاهر شیک آنها بعد از گذشت چند سال اشاره نمود.

محصولات چرمی را می توان ۴ فصل استفاده کرد بدون اینکه تغییری در شکل و مقاومت آنها به وجود آید و اتفاقا با گذشت زمان چرم خریداری شده انعطاف پذیر‏تر، نرم‏ تر و زیباتر می‏شود. البته برای براق نگه داشتن کفش چرم می توانید از واکس های مخصوصی استفاده نمایید..

شما همراهان همیشگی چرم کاکتوس می توانید انواع کفش مردانه، انواع کفش مردانه شیک، کفش رسمی مردانه، کفش مردانه اسپرت و کفش راحتی مردانه کاکتوس را از اینجا مشاهده کنید.

ورود یا ثبت نام

با ساختن حساب کاربری در زمان خرید صرفه‌جویی کنید

برای بازیابی رمز عبور، شماره موبایل خود را وارد کنید

کد وارد شده در پیامک بازیابی را اینجا وارد کنید

تومان
تخفیف شما : تومان

تومان

رنگ
سایز
گفتگو را شروع کنید
پشتیبان آنلاین
سلام!
چطور می تونم کمک تون کنم؟