نتیجه‌ای یافت نشد
چگونه نیم بوت زنانه را با هر لباسی ست کنیم؟

چگونه نیم بوت زنانه را با هر لباسی ست کنیم؟

نیم بوت زنانه مسلماً بهترین کفش های پاییزی هستند. ما اینجا ایده های جدیدی در مورد نحوه پوشیدن نیم بوت زنانه با انواع لباس را به شما آموزش می دهیم.

 

3 مدل کفش پاییزی که همه می پوشند:

1. نحوه پوشیدن نیم بوت زنانه با شلوار جین

اگر مطمئن نیستید نیم بوت را با چه چیزی ست کنید پوشیدن نیم بوت با شلوار جین یک راه عالی است. فرقی ندارد شلوار جینتان کوتاه باشد یا بلند زیرا انواع مختلفی از نیم بوت‌ها وجود دارد که میتوانید آنها را با شلوار جین ست کنید. برای استایل غیر رسمی می توانید نیم بوت قهوه ای را با شلوار جین ست کنید. در نهایت، شما میتوانید به این استایل یک پلیور سایز بزرگ ست اضافه کنید تا یک ظاهر بسیاز ریبا پاییری داشته باشید.

 

چگونه نیم بوت زنانه را با هر لباسی ست کنیم

 

2. نحوه پوشیدن نیم بوت زنانه با شلوار مجلسی یا شلوار کوتاه

نیم بوت زنانه با شلوارهای مجلسی و شلوارهای کوتاه به اندازه ست کردن آنها با شلوار جین عالی به نظر می‌رسند. شلوارهای برش خورده مجلسی تضمین می‌کنند که نیم بوت های زنانه با کمی پاشنه برجسته به نظر برسند. برای این استایل بهتر است نیم بوت های رنگ مشکی و بژ خریدازی کنید.

 

3. نحوه پوشیدن نیم بوت زنانه با پیراهن یا دامن

نیم بوت زنانه را می توانید بدون توجه به طول آن، با دامن و پیراهن ست کنید.

یک ژاکت با رنگ خنثی با یک نیم بوت زنانه مشکی یک ست فوق العاده میشود.

یا یک دامن مخمل و یقه اسکی با نیم بوت.

یا مثلا یک پیراهن ماکسی با نیم بوت های زنانه

اگر میخواهید یک ظاهر دخترانه داشته باشید میتوانید برای تمام این استایل ها از نیم بوت زیپ دار مشکی استفاده کنید.

 

چگونه نیم بوت زنانه را با هر لباسی ست کنیم

 

دانستنی ها درمورد خرید نیم بوت زنانه

1.قد و اندام در خرید نیم بوت های زنانه مهم است

اگر قد کوتاهی دارید نیم بوت های ساق کوتاه خریداری کنید و اگر قد بلند دارید خرید بوت‌های ساق بلند و ساق کوتاه توصیه می شود. افزاد قدبلند راحت‌تر هستند و قدرت انتخاب بیشتری دارند زیرا علاوه بر نیم بوت های ساق کوتاه می‌توانند از نیم بوت ساق بلند هم استفاده کنند.

 

2. کجا و چرا؟

انتخاب نیم بوت ها بستگی دارد که شما میخواهید کحا از آنها استفاده کنید. مثلا نیم بوت های اسپرت را نمیتوانید برای مهمانی استفاده کنید.برای مهمانی باید از نیم بوت با پاشنه بلند استفاده کنید. نیم بوت هایی که برای رفتن به سرکار می‌پوشید با نیم بوت های مهمانی فرق دارد و باید راحت‌تر باشد. اگر قصد پیاده‌روی طولانی دارید باید به وزن نیم بوت ها توجه کنید و برای پیاده‌روی از نیم بوت های بدون لژ و یا پاشنه‌ استفاده کنید.

 

3. کف کفش

نکته حائز اهمیت دیگری که در انتخاب نیم بوت ها باید به آن توجه شود، کف کفش چرم زنانه و کفش چرم مردانه مردانه است. با توجه به دلیل اصلی استفاده نیم بوت ها و یخ‌ بستگی احتمالی خیابان‌ها حتما نیم بوت هایی انتخاب کنید که بیشترین میزان مقاومت در برابر لیز خوردگی را داشته باشد. لایه‌ی زیرین کف برخی از نیم بوت ها توانایی یخ‌شکنی نیز دارد و این ویژگی می‌تواند برای خرید  نیم بوت های زنانه روزانه بیش از دیگر مدل‌ها موردتوجه قرار گیرد.

 

4. ورود آب داخل نیم بوت ها ممنوع!

در فصل سرما با توجه به بارندگی و یخ زدگی آب، عدم نفوذ آب به داخل نیم بوت ها بسیار مهم است. نیم بوت‌هایی که آب به آن‌ها نفوذ نمی‌کند بهترین انتخاب برای این فصل هستند. نیم بوت‌هایی که روی آن‌ها بند نباشد معمولاً در برابر نفوذ آب بهتر عمل می‌کنند. البته برخی از نیم بوت‌های زنانه بنددار هم هستند که داری زبانه‌ی مناسب اند و در مقابل نفوذ آب مقاوم هستند.

برخی از خدمات چرم کاکتوس

 کفش چرم زنانه

کفش چرم مجلسی

۱۴۰۰/۹/۲۱ ۱۱:۱
ثبت نظر

مقالات مرتبط

با ساختن حساب کاربری در زمان خرید صرفه‌جویی کنید

لطفا شماره همراه خود را وارد کنید

کد وارد شده در پیامک بازیابی را اینجا وارد کنید

تومان
تخفیف شما : تومان

تومان

رنگ
سایز