• منو
  • فروشگاه چرم کاکتوس
نتیجه‌ای یافت نشد

راهنمای هدایا شرکتی چرم

راهنمای هدایا شرکتی چرم

راهنمای هدایا شرکتی چرم:

 

زمانی که شما برای قدردانی از کارکنان خود و یا مناسبت ویژه ای تصمیم به خرید هدیه ای با ارزش می گیرید، هدایای چرمی می تواند بهترین انتخاب در این راستا باشد. چه چیزی با ارزش تر از خرید هدایای چرمی شرکتی می تواند کارکنان شما را در ایام ویژه ای خشنود کند؟ این مقاله با هدف راهنمای شما عزیزان در زمانیکه شما راجع به خرید هدایای شرکتی چرمی مردد هستید گردآوری شده است.

ما شما را با مزایای خرید هدیه شرکتی چرم و انواع آن آشنا خواهیم کرد. بدون شک در پایان این مقاله شما می توانید بهترین انتخاب را برای خرید هدایای شرکتی چرم داشته باشید. پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

 

خرید هدایا شرکتی چرمی، بهترین انتخاب برای سازمان شما:

 

همه ما هنگام خرید هدیه برای عزیزانمان ممکن است دچار سردرگمی شویم زیرا تمام تلاشمان این است با هدیه‌ای مناسب حس رضایت و خشنودی را در پرسنل ایجاد نماییم. تعجب نکنید؛ شاید به نظر این کار ساده باشد، اما در صورتی که در مورد هدایای شرکتی آگاهی لازم را داشته باشید، متوجه تاثیر آن در حس رضایت پرسنل خود می شوید. اگرچه هدیه دادن به پرسنل، کاری ساده به نظر برسد، اما با همین کار ساده قدمی بزرگ و مثبت در راستای ارزش گذاری سازمانی برمی دارید زیرا این هدیه توجه شما به کارکنانتان را در ذهن آنها  برای همیشه ماندگار می کند.

بسیاری از شرکت ها به دنبال جلب توجه کارکنان خود با هدایای نقدی، سررسیدها، تقویم‌ها یا حتی شاخه گل در مراسم‌های خاص هستند. شاید این خرید این هدایا در اولین نگاه انتخاب مناسبی به نظر برسد، اما قطع به یقین انتخاب های مناسب تری نیز برای این افراد وجود خواهد داشت.

چنانچه شما قصد دارید حتی بعد از پایان همکاری با پرسنل خود در ذهن آنها برای همیشه ماندگار بمانید باید هدایای نفیس و ماندگار را برای پرسنل خود انتخاب نمایید. تنها این دسته از هدایای سازمانی هستند که منجر به بالا بردن پرستیژ کاری شما می شود. به جرات می‌توان گفت یکی از انواع هدایای شرکتی نفیس که تاثیر مثبت بسزایی بر نام شرکت شما دارد، هدایای شرکتی چرمی است. با خرید هدایای شرکتی چرمی می‌توانید متفاوت از سایر شرکت ها رضایت کارکنان خود را بدست آورید.

 

چگونه بهترین انتخاب را در خرید هدیه شرکتی چرم داشته باشیم؟

 

نکات مهم در خرید هدایای چرمی سازمانی

 

حالا که می‌دانید هدایای سازمانی چیست و چه تاثیری در روند برندسازی شما دارد، حتما به دنبال راهی برای استفاده از تاثیر این هدایا در روند رشد برند خود هستید. اما باید بدانید که هر هدیه سازمانی شما را به هدف نمی‌رساند. بسیاری از سازمان‌ها از این ترفند استفاده کرده‌اند، اما به نتیجه دلخواه خود نرسیده‌اند.

تنها به این دلیل که در انتخاب و خرید هدایای سازمانی چرمی دقت لازم را نداشتند. برای این که به هدف خود برسید، به نکات بسیاری باید توجه داشته باشید که در ادامه این نکات را با شما در میان می‌گذاریم.

 

 

در انتخاب و خرید هدایای شرکتی چرمی باید سلیقه کارکنان خود را مدنظر قرار دهیم. این را فراموش نکنید که در خرید هدایای شرکتی شایسته سالاری از نقطه نظر جایگاه پرسنل از اهمیت والایی برخوردار است. بدون شک هدیه شرکتی چرمی که برای همکاران تجاری خود خریداری می‌کنید، با هدایایی که برای پرسنل شرکت خود خریداری می کنید تفاوت دارد بنابراین در اولین قدم باید انتظار و جایگاه افراد را مدنظر قرار دهید، اما در قدم دوم نیز باید به سلیقه افراد در آن جایگاه توجه کنید.

البته نکات گفته شده به این معنا نیست که برای هر فردی با توجه به سلیقه شخصی او هدیه شرکتی چرم بخرید. بدون شک این کار امکان پذیر نیست؛ پس راه حل این است که به دنبال گزینه‌هایی در انواع هدایا شرکتی باشید که سلیقه تمامی افراد در آن موقعیت دربرگرفته شود.

برای نمونه، اگر کارمند شما عاشق گشت و گذار در طبیعت است، باید هدیه‌ای همسو با سلایقشان به آن‌ها تقدیم نمایید. کاورهای چرمی لیوان یا بندهای چرمی برای آویزان کردن گوشی همراه به گردن گزینه‌های بسیار هوشمندانه و البته جذابی برای این قشر جامعه است که شاید برای افراد دیگر در موقعیت‌های متفاوت نه تنها جذاب نباشد بلکه کاربردی نیز ندارد و در واقع بی مصرف است.

و یا اینکه قطعا خودکاری با روکش چرمی باکیفیت برای مدیران با ارزش‌تر از کارکنان رده پاییین تر خواهد بود؛ زیرا خودکار همراه همیشگی مدیران برای امضا قراردادهای گونان می باشد، اما برای افرادی که هدفتان با آنها همکاری تجاری می باشد، خودکار چرمی به تنهایی انتخاب ایده‌آلی نیست. همچنین اگر کارمند شما از علاقه‌مندان به ورزش است، زیراندازهای چرمی برای یوگا و یا کفش راحتی هدیه متفاوتی برای آن‌ها می باشد.

به طور کلی در انتخاب هدایای شرکتی چرم چون با سلیقه‌های متفاوتی روبرو خواهیم شد، باید در عین زیبایی حساسیت بیشتری به کاربردی بودن آن به خرج دهیم. در تمام دوران ها از گذشته تا به امروز محصولات چرمی انتخاب شیک‌پوش‌ها و خوش سلیقه‌ها بوده است و این موضوع غیرقابل انکار است. از طرفی دیگر چرم از زمان‌های قدیم یکی از مهمترین کالاهای زندگی انسان به شمار می رود.

در گذشته نیز چرم و پوست حیوانات بهترین هدیه برای افراد خاص و مهم بوده است، این روزها نیز محصولات چرمی درست مانند گذشته در دسته هدایای گران قیمت و البته نفیس قرار گرفته است. با توجه به مطالب گفته شده اگر به دنبال هدیه‌ای خاص می باشید، خرید هدایای شرکتی چرم هوشمندانه ترین انتخاب برای شرکت شما بشمار می رود.

 

 

نکته کلیدی این است که شما باید هدایای شرکتی درخور سازمان خود و البته متناسب با سلیقه جمعی کارکنان انتخاب نمایید. خرید هدیه در گام اول باید براساس ارزش پرسنل و اصالت سازمان شما و در گام دوم با در نظر گرفتن بودجه‌ای که به این کار اختصاص می دهید، خریداری شود.

در هنگام خرید این هدایا محصولات با توجه به طبیعی یا صنعتی بودن جنس آن‌ها قیمت گذاری می شوند. قیمت هدایا با جنس چرم صنعتی به مراتب پایین‌تر از چرم طبیعی است و به همان میزان دوام و ماندگاری آن‌ها نیز پایین تر می باشد. فراموش نکنید که هرچه ماندگای هدیه شرکتی چرم بیشتر باشد، نام سازمان شما را برای زمان بیشتری در ذهن کارکنانتان حفظ خواهد نمود. پس با انتخاب هوشمندانه برای کارکنانتان خاطره سازی کنید.

 

 

اگر می‌خواهید با انواع هدایا شرکتی چرم در ذهن کارکنان خود ماندگار شوید، بهتر است کفش مردانه و کفش زنانه (کفش راحتی)، کت و.. را انتخاب نکنید زیرا حتما باید ساز دقیق کارکنان را بدانید و خرید اشتباه باعث میشود پرسنل نسبت به هدیه دریافتی از جانب شما حس خوبی را دریافت نکند پس بدنبال خریدهایی که نیاز به دانستن سایز دارد نروید.

بسیاری از افراد هنگام خرید این نکته را مدنظر قرار نمی دهند، اما باید بدانند که انتخاب سایز بزرگ‌تر یا کوچک‌تر در کفش یا کت چرمی عملا این هدیه را برای مخاطب شما بدون کاربرد خواهد کرد. دقیقا در همین زمان است که با وجود اینکه هزینه بالایی که تقبل کرده اید، نتیجه عکس از هدیه شرکتی خود خواهید گرفت.

 

 

امروزه از تلفیق چرم و طلا، چرم و نقره، چرم با استیل و حتی چرم با چوب در ساخت اکسسوری‌های چرمی استفاده می شود که نظر خریداران بسیاری را به خود جلب کرده است. به خصوص اکسسوری‌هایی که روی میزهای اداری و دکوراتیو‌های منزل کاربردی هستند.

خلاقیت در ظاهر این دسته از هدایای شرکتی چرم به وضوح قابل رویت است؛ از این رو به خوبی می‌توانند مخاطبان را تحت تاثیر قرار دهند. با توجه به این موضوع که این محصولات ظاهر منحصر به فردی دارند، نام سازمان شما را به شکلی متفاوت در ذهن کارکنان هک می کنند.

البته که برای خرید هدایای شرکتی چرمی از این قبیل محصولات باید هزینه بیشتری پرداخت نمایید، اما به این موضوع آگاه باشید که این هدایا به طرز متفاوتی در روند ارزشگذاری سازمان شما موثر خواهند بود.

 

 

تا به اینجای متن حتما متوجه شده‌اید که هدایای شرکتی چرم شما را یک قدم به ارزشمند شدن بیشتر در نگاه کارکنانتان نزدیک خواهد کرد. با خرید هدایا شرکتی چرم درست می‌توانید روابط خود را با کارکنان و شرکای تجاری خود حفظ کنید و حتی با قدردانی از پرسنل خود آن‌ها را راضی نگه دارید. اما تمام این اهداف زمانی به وقوع می‌پیوندند که در خرید آن هوشمندانه عمل کنید.

مناسباتی چون سالگرد تاسیس شرکت، تبریک کسب مقام جدید، شروع همکاری با سازمانی دیگر و غیره بهانه‌های خوبی برای مطرح شدن شرکت و ثبت شرکت شما در ذهن همکاران تجاری و کارکنان شما می باشد. از طرفی عید نوروز، شب یلدا، روز مرد، روز زن یا مناسبت‌های این چنینی فرصت خوبی برای سوپرایز پرسنل با هدیه شرکتی چرم و خاص است.

حتی می‌توانید از این مناسبت‌ها نهایت استفاده را کنید و نام سازمان خود را در ذهن مشتریان نیز حک نمایید. در این صورت پیشنهاد ما به شما این است که با چرم کاکتوس که محصولات چرمی منحصر به فرد دارد، قرارداد ببندید. به این ترتیب هدایای چرمی نفیس را در تعداد بالا و با قیمت مناسب خریداری می کنید و با آن‌ها اصالت سازمان خود را به نمایش خواهید گذاشت.

در هر کدام از این مناسبت‌ها با انواع هدایا شرکتی چرم ارزش مخاطبان را در مجموعه خود به آن‌ها یادآوری خواهید کرد. درواقع در این مناسبت‌ها، هدایای شرکتی چرم را برای همیشه در ذهن مخاطب خود ثبت خواهید نمود.

 

انواع هدایا شرکتی چرم:

 

اولین قدم در خرید هدایای شرکتی چرم، انتخاب از میان انواع چرم است. اما شما قبل از خرید باید نسبت به گزینه‌های موجودآگاهی لازم را داشته باشید.

 

1-  کیف اداری

 

کیف چرم مردانه b1019

کیف اداری چه از نوع مردانه یا زنانه از جمله هدایایی می باشد که هر کارمندی باید در زمان رفتن به محل کار با خود به همراه داشته باشد. این هدایا بسیار ارزشمند و قابل استفاده برای تمامی‌ سلیقه‌ها چه مردان چه زنان می باشد. معمولا شرکت های مطرح لوگوی خود را بر روی این هدایای شرکتی چاپ می‌کنند تا نام سازمانشان همواره در ذهن افراد ماندگار شود.

از طرفی دیگر با انتخاب کیف اداری چرمی دست شما برای انتخاب باز می باشد؛ زیرا با تنوع در مدل و رنگ رو به رو خواهید بود و هدیه جذابی را برای پرسنل خود خریداری خواهید کرد. شما در فروشگاه چرم کاکتوس در دسته بندی های کیف اداری می توانید یک انتخاب هوشمندانه هنگام خرید کیف اداری برای پرسنل داشته باشید و با توجه به بودجه شرکت و سلیقه کارکنان یک انتخاب درست داشته باشید.

در خرید کیف اداری چرم، رنگ قهوه ای تیره و مشکی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. این رنگ ها در کنار سایر رنگ های کیف اداری توجه کارکنان شما را به خوبی به خود جلب می کند.

 

2-  کیف دوشی چرم

 

کیف دوشی چرم زنانه Wb3013

اگر برای کارکنان شرکت خود به دنبال هدایای سازمانی می باشید، پیشنهاد ما به شما کیف‌ دوشی چرم است. این نوع کیف بسیار پر کاربرد و برای استفاده روزمره گزینه قابل قبولی می باشد. معمولا بهترین کیف زنانه، کیف دوشی است که برای خارج شدن از خانه و کارهای اداری مورد استفاده قرار می گیرد و معمولا تمامی مدارک و اشیاء خود را در آن جایگذاری می کنند. البته معمولا افراد سلیقه‌های گوناگونی دارند و هدیه‌های متنوعی را خریداری می‌کنند اما لازم است با دیگر این موضوع را مطرح کنیم که چرم از گذشته تا به حال انتخاب خاص پسندان و خوش استایل ها بوده است. معمولا محصولات چرمی با تنوع در نوع برش و رنگ‌های بسیار زیبا هدیه بسیار خاصی می باشند و شما را در ماندگار بودن نام سازمانتان به همه در دنیای پر رقابت یاری می رساند.

 

3-  کیف پول چرم

اگر از من بپرسید کاربردی ترین هدیه سازمانی چه چیزی است بدون شک من به شما کیف پول چرم را پیشنهاد می دهم زیرا این امکان وجود دارد که برای کارکنان ویژه درنظر گرفته شود. معمولا در برخی از بسته بندی‌ها کیف پول چرم به همراه جاکلیدی ارائه می گردد که ترکیب بسیار جذابی می باشد. کیف پول چرم معمولا مصارف بسیار زیادی خواهد داشت و برای خانم‌ها و آقایان به شکل مجزا قابل خریداری می باشد. در فروشگاه چرم کاکتوس کیف پول چرم از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و همچنین از جمله هدایایی است که بسیار پرکاربرد در زندگی روزمره پرسنل است.

 

چرا کیف چرم؟

 

در خرید هدایای شرکتی چرم، همیشه کیف‌ چرم مردانه و کیف چرم زنانه در اولویت خرید قرار دارد. اگر به دنبال هدیه مناسب برای کارمندان هستید، کیف در انواع متوعی موجود است که گزینه خوبی برای شما به شمار می رود. البته کیف‌های چرمی در جلب نظر همکاران تجاری نیز بسیار موفق عمل کرده‌اند. تنها باید در میان انواع کیف‌های چرمی با توجه به موقعیت مخاطبتان انتخاب درستی داشته باشید.

انواع کیف‌های چرمی شامل کیف‌ دستی، دوشی و کیف کمری و.. می‌شود. علاوه بر این کیف پول، کیف مدارک، لوازم آرایش و حتی کیف ابزار نیز گزینه‌های متفاوت و جذابی به عنوان هدیه شرکتی چرم بشمار می روند.

 

ست چرم

ست چرم یکی از بهترین گزینه‌ها در میان انواع هدایای شرکتی چرم می باشد. باید توجه داشت که در خرید هدایا شرکتی چرم ست چرم، بسیار مورد توجه قرار گرفته است؛ زیرا قیمت مناسب‌تری نسبت به سایر محصولات چرمی دارد و در یک پک هدیه چند محصول از جمله کمربند چرم، کیف پول چرم و جا کلیدی قرار دارد.

در خرید هدیه مناسب برای کارمندان، ست چرم یک انتخاب مقرون به صرفه، کاربردی و بسیار خاص است. اگرچه این هدایا در ابتدا ساده به نظر برسند، اما واقعیت این است که در زندگی روزمره همه ما جایگاه ویژه‌ای خواهند داشت.

 

کمربند چرم

 

کمربند مردانه

کمربندهای چرم یک هدیه فوق العاده جذاب و شیک می باشد. که می‌تواند برای خانم‌ها و آقایان بسیار فوق العاده باشد. معمولا چنین هدایایی دارای بسته بندی‌های بسیار زیبایی می باشند و در مناسبت‌ها و روزهای خاص می‌توان آن‌ها را هدیه داد. کمربند چرم هم در رنگ‌ها و طرح‌های متنوعی در فروشگاه چرم کاکتوس موجود است و شما به راحتی به صورت آنلاین و یا حضوری می توانید خریداری کنید.

هدایای شرکتی چرم خود را از فروشگاه چرم کاکتوس خریداری کنید

از هر منظر که به خرید هدایای شرکتی چرم نگاه کنید، این گزینه‌ها بهترین انتخاب برای شما است. زیرا این هدایا برای سال‌های سال ماندگار می باشد و نام شرکت شما را یادآوری می نماید. البته این تنها در صورتی است که هدیه مناسب برای کارمندان، شرکای تجاری یا پرسنل خود را از برندهای معتبر چرم انتخاب کرده باشید.

شاید در خرید از برندهای معتبر هزینه بیشتری را پرداخت کنید، اما نام سازمان خود را با هدایای چرمی فیک به خطر نمی اندازید. چرم کاکتوس یکی از بهترین و به‌روزترین برندهای چرمی وگان است که هدایای سازمانی چرمی متنوعی را نیز به شما عزیزان تقدیم می نماید. نگران نباشید؛ طراحان مجموعه کاکتوس خوش سلیقه می باشند و با خلاقیت در طراحی هدایای شرکتی چرم پیش می‌روند.

ورود یا ثبت نام

با ساختن حساب کاربری در زمان خرید صرفه‌جویی کنید

برای بازیابی رمز عبور، شماره موبایل خود را وارد کنید

کد وارد شده در پیامک بازیابی را اینجا وارد کنید

تومان
تخفیف شما : تومان

تومان

رنگ
سایز
گفتگو را شروع کنید
پشتیبان آنلاین
سلام!
چطور می تونم کمک تون کنم؟