• منو
  • فروشگاه چرم کاکتوس
نتیجه‌ای یافت نشد

هدایای شرکتی و ست چرم هدیه

هدایای شرکتی و ست چرم هدیه

هدایای شرکتی و ست چرم هدیه

هدایا همیشه ما را خوشحال می کنند، اینطور نیست؟!

 پس چرا چنین هدایای ارزشمندی را فقط به خانه، دوستان و خانواده خود محدود کنیم! ایده هدایای شرکتی و هدیه شرکتی، در کار شما می تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. اگر نوع مناسبی از ایده های هدیه شرکتی (ست چرم، هدایا شرکتی) را می شناسید، این بسیار عالی است!

ایده پشت مفهوم هدایای شرکتی دو جنبه دارد:

 

هدیه شرکتی (هدایا شرکتی، ست چرم) یک راه نمادین برای نشان دادن قدردانی ما از کسی است. در دنیای شرکت‌ها و روابط، داشتن یک رابطه خوب و سالم، که در آن نیازها و شادی هر دو طرف، بسیار سودمند و مهم است! هیچ چیز واقعاً بهتر از آگاهی از نوع مناسب محصولات هدیه شرکتی نیست.

اینکه هدایای شرکتی (هدیه شرکتی) مناسب کدام هستند. درست مانند هدایایی که صرفاً برای مناسبت‌های مختلف مانند تولد، سالگرد، خداحافظی، تبریک سال نو، تبریک موفقیت و غیره ساخته می‌شوند، به همین ترتیب، انواع خاصی از هدایا نیز وجود دارد که برای هدایا شرکتی ایده‌آل و مناسب هستند.

نگاهی به چند پیشنهاد برتر هدایا شرکتی (و یا هدایای چرمی)، در مجموعه ای از محصولات چرم کاکتوس، بیندازیم که مخصوصاً برای برآورده کردن خواسته های شما و متناسب با فضای کاری سازمانی انتخاب کرده ایم.

 

ست چرم هدیه کیف پول و کارت دونفره:

 

این ست هدیه شامل یک کیف پول زنانه، یک کیف پول مردانه و یک کیف کارت است. این سه مورد از 100% چرم طبیعی ساخته شده اند که به شما احساس کلاسیک و شیک بودن را نشان می دهد. روکش کیف و قاب کارت به زیبایی کار شده است. کیف پول‌ چرم عالی به نظر می‌رسد و یک کیف‌پول‌ چرم و کیف کارت هدیه برای نگهداری چندین وسیله بسیار کارآمد هستند.

کیف زنانه می‌تواند به راحتی گوشی‌های هوشمند تا سایز 5.6 اینچ را در خود جای دهد. قاب کارت باید دارای دکمه ای مناسب برای بسته شدن باشد که کار با آن بسیار آسان است. علاوه بر محفظه کارت و پول نقد، محفظه ای برای سایر لوازم ضروری است که بدون هیچ زحمتی با سهولت و راحتی در آن جا می شود.

 

ست چرم کمربند چرم و کیف پول مردانه:

 

ست چرم زیبا و کلاسیک کیف مردانه و کمربند چرم، ترکیبی که هرگز در تحت تاثیر قرار دادن کسی شکست نمی خورد! یک ترکیب عالی که مکمل یکدیگر هستند. کیف مردانه و کمربند چرم، که ظاهر و کاربرد یک مجموعه ست چرم هدیه کامل را برای هدیه شرکتی برآورده می کند.

ست چرم کادویی شامل کمربند چرم و کیف پول مردانه چرم کاکتوس، در رنگ قهوه ای، کمربند و کیف پول با چرم طبیعی طراحی شده است. این ست چرم هدیه، کمربند و کیف پول بسیار شیک است. از سوی دیگر، کیف پول به راحتی در جیب شلوار جین یا شلوار شما قابل حمل و جابجایی است.

شما می توانید هدایا شرکتی (هدیه شرکتی) را به صورت ست چرم از مجموعه چرم کاکتوس سفارش داده و تهیه کنید. دیگر فکر نکنید، زیرا با مجموعه ای غنی از مجموعه هدایای چرم طبیعی چرم کاکتوس، ما راهنمای یک مرحله ای شما برای بهترین ایده های هدیه شرکتی هستیم. ساخته شده با چرم اصل و طبیعی، نمی توان در برابر آنها مقاومت کرد.

ورود یا ثبت نام

با ساختن حساب کاربری در زمان خرید صرفه‌جویی کنید

برای بازیابی رمز عبور، شماره موبایل خود را وارد کنید

کد وارد شده در پیامک بازیابی را اینجا وارد کنید

تومان
تخفیف شما : تومان

تومان

رنگ
سایز
گفتگو را شروع کنید
پشتیبان آنلاین
سلام!
چطور می تونم کمک تون کنم؟