نتیجه‌ای یافت نشد
نکاتی برای ست کردن کیف دستی و کفش

نکاتی برای ست کردن کیف دستی و کفش

در مورد هنر ست کردن کیف دستی و کفش حرف های زیادی برای گفتن وجود دارد. تطبیق کفش (کفش اداری، کفش طبی، کفش اسپرت چرم، کفش مجلسی) و کیف دستی کاملاً با یکدیگر یک مفهوم قدیمی است. برخی فکر می کنند این یک عمل منسوخ شده است در حالی که برخی دیگر معتقدند که تطبیق آن ها هرگز قدیمی نمی شود. مطابق با نظر دوم، شما با یک ترکیب کیف و کفش مناسب می‌توانید با استایل و با کلاس ظاهر شوید. در این مقاله، قوانینی را که باید بر اساس آنها بازی کنید تا استایل و ظاهر شما کاملاً متناسب باشند، یاد خواهید گرفت.

آیا این ایده خوبی است که کیف دستی و کفش خود را ست کنید؟

بله همینطور است. با این حال، تلاش برای انجام این کار بدون آگاهی کافی از اینکه چه عنصری به خوبی با هم هماهنگ است، می تواند منجر به نتایج فاجعه آمیزی شود. ابتدا باید بدانید که هماهنگ کردن ظاهر شما چرخی است با قطعات متحرک بسیار که نیاز به هماهنگی صحیح و آگاهانه دارد. برای شروع، باید سبک شخصی خود را در نظر داشته باشید.

در اینجا، ما در مورد ظاهر صحبت می کنیم. عامل دیگر مناسبتی است که در آن شرکت می کنید. از عوامل دیگر می توان به فصل سال و زمان روز اشاره کرد. با این حال، نیازی نیست نگران شوید زیرا می توانید از قوانین ساده زیر استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که کیف و کفش شما هر کجا که می روید ظاهری موجه از شما ارائه می دهد. کیف دستی یا کفش چرم را می توانید از فروشگاه های چرم کاکتوس انتخاب کنید.

 

  بایدها و نبایدهای ست کردن کیف دستی و کفش

برای اینکه بتوانید این دستورالعمل ها را آسان کنید، آنها را به دو دسته تقسیم کرده ایم. بایدها و نبایدها

 

بایدها

1. الگوها و رنگ های اصلی را مطابقت دهید

 

تطبیق الگوها و رنگ های اصلی کیف (کیف دستی، کیف دوشی چرم زنانه، کیف اداری، کیف چرم زنانه) و کفش (کفش راحتی، کفش طبی، کفش اداری، کفش اسپرت، کفش مجلسی) بهترین راه برای دستیابی به ظاهری زیبا و کلاسیک است. این یک تمرین ساده است که حتی اگر خود را مبتدی در مسائل مربوط به مد می دانید، می توانید آن را لحاظ کنید. به عنوان مثال، اگر قصد دارید یک جفت کفش پاشنه دار چرم قرمز (کفش مجلسی) بپوشید، می توانید آنها را با یک کیف زنانه قرمز ست کنید. همین کار را برای الگوها انجام دهید، اما مطمئن شوید که رنگدانه های برجسته یا رنگ های پایه را مطابقت می دهید.

 

 

کیف چرم زنانه

 

2. مواد را مطابقت دهید

این مرحله به اندازه هماهنگ کردن رنگ ها و الگوهای درست مهم است. اگر شما قصد پوشیدن بوت زنانه چرم را دارید، در این مورد، شما باید یک کیف دستی چرمی را نیز انتخاب کنید. این مورد به مواد و بافت های دیگر گسترش می یابد.

 

 

3. از رنگ های خنثی برای رنگ لباس خود استفاده کنید

نکته مهم دیگر این است که برای کل ظاهر خود به یک پالت تک رنگ بچسبید. در بیشتر موارد، انتخاب یک رنگ اما با سایه های مختلف نتایج فوق العاده ای ایجاد می کند. حتی اگر بقیه اعضای ظاهر خود را با کیف دستی، کفش و سایر لوازم جانبی متضاد کنید، بهتر می شود.

 

 

کیف زنانه

 

نبایدها

1. سایه یکسان یک رنگ را در سرتاسر ظاهر خود نداشته باشید

 

این ایده خوبی نیست که از یک رنگ یا سایه هایش در سراسر لباس انتخابی خود استفاده کنید. تصور مردم این است که هر چیزی که می پوشید از همان یک پارچه باشد. با این حال، همانطور که قبلا ذکر شد، می توان چندین سایه از یک رنگ را با هم تطبیق داد و همچنان کلاسیک ظاهر شد. از طرف دیگر، می‌توانید رنگ‌های خنثی مانند سفید و سیاه را انتخاب کنید که همچنان عالی عمل می‌کنند.

 

 

کیف دستی

 

2. از الگوهای مختلف اجتناب کنید

 

الگوهای بسیار زیاد نتیجه معکوس با آنچه شما می خواهید به دست آورید، خواهد داشت. به عنوان مثال، اگر تصمیم دارید که گل‌دار اسپرت ست کنید، آن‌ها را با یک کیف دستی رنگ اصلی اما همرنگ هماهنگ کنید. به دنبال دو نوع الگوی گل نروید.

 

3. هرگز فصل ها را با هم مخلوط نکنید

 

به فصل ها احترام بگذارید و هرگز آنها را با هم مخلوط نکنید. همانطور که هرگز نمی توانید یک شلوارک تابستانی را با کت زمستانی بپوشید، این قوانین در مورد کیف و کفش نیز صدق می کند. وسایل تابستانی هرگز نباید با لوازم زمستانی تلاقی داشته باشند. بگذارید چیزهای سنگین‌تر در کمد لباس‌تان منتظر ماه‌های سردتر بماند و در مواقع دیگر به کفش‌های هوای گرم و کیف‌های تابستانی بچسبید. شما می توانید با استفاده از نکات ساده و در عین حال موثر، در هر رویداد یا مناسبتی متمرکز باشید. به یاد داشته باشید، شما ممکن است باشکوه ترین لباس ها و اکسسوری ها را داشته باشید، اما بدون هماهنگی مناسب، نتایج می تواند مناسب نباشد.

 

 

کوله

برخی از خدمات چرم کاکتوس

کفش چرم زنانه

کفش چرم مردانه

 

۱۴۰۱/۲/۲۷ ۱۵:۴۰ ۲۵۳

امتیاز دهید

ثبت نظر

مقالات مرتبط

با ساختن حساب کاربری در زمان خرید صرفه‌جویی کنید

لطفا شماره همراه خود را وارد کنید

کد وارد شده در پیامک بازیابی را اینجا وارد کنید

تومان
تخفیف شما : تومان

تومان

رنگ
سایز