نتیجه‌ای یافت نشد
تاثیر کفش طبی بر بدن ما

تاثیر کفش طبی بر بدن ما

آیا می‌دانید کفش‌ طبی چیست و به دنبال پاسخی هستید که به شما کمک کند تصمیم بگیرید؟ آیا این کفش می‌تواند برای شما مفید باشد یا خیر؟ تصور ما این است که کفش طبی ممکن است به نظر فقط برای افرادی باشد که از مشکلات پا و شرایط پا رنج می برند، در حالی که کفش طبی واقعاً بسیار کاربردی تر از این می باشد.

تصورات غلط درباره کفش طبی، بسیاری از افراد را از به دست آوردن مزایای سلامتی متعددی که این کفش ها ارائه می دهند باز داشته است در این راهنما، ما به این سوال متداول پاسخ خواهیم داد، "آیا به کفش طبی نیاز دارم؟ "چرم کاکتوس در این مقاله به مرتبط ترین سوالاتی که ممکن است داشته باشید پاسخ خواهیم داد، مانند "کفش طبی چیست؟"

و شما را با ویژگی های کفش طبی (که بسیاری از کفش ها فاقد آن هستند)، فواید پوشیدن کفش های طبی برای سلامتی، و تعدادی از سبک های مورد علاقه ما از راحت ترین کفش چرم مردانه و کفش چرم زنانه معرفی می کند.

 

 

کفش طبی

 

کفش طبی: همه آنچه که باید بدانید

 

وقتی به کفش های طبی و کفش راحتی فکر می کنید چه چیزی به ذهنتان می رسد؟

کفش های طبی برای کمک به اصلاح پاهای شما طراحی شده اند. پاهای ما ذاتا و فوق العاده پیچیده و جذاب هستند، اما ندرت کامل هستند و بنابراین نیاز به کفش مناسب دارند. بسته به ساختار پا، اگر از پای شما حمایت مناسبی صورت نگیرد، در طول زمان مستعد ابتلا به برخی مشکلات پا مانند میخچه و خار پاشنه خواهید بود. اینجاست که کفش های طبی به کمک شما می آیند.

کفش های طبی سفارشی کفش هایی هستند که به طور خاص برای کمک به پا، مچ پا و ساق پا طراحی شده اند. اکنون که اصول اولیه کفش‌های ارتوپدی را می‌دانید، می‌خواهیم ویژگی‌های حمایتی را که در هر جفت کفش طبی چرم کاکتوس گنجانده‌ایم، به شما معرفی کنیم.

 

ویژگی های حمایتی کفش های طبی

اگر به دنبال حمایت و راحتی پاهای خود هستید، کفش های طبی برای شما مناسب هستند! آنها تمام زیرساخت‌های حمایتی مورد نیاز پاهای شما را دارند تا پاهای شما راحت بمانند، چه در حال دویدن، انجام کارها، بیرون رفتن با دوستان برای یک شب در شهر، ایستادن تمام روز در محل کار یا هر چیز دیگری باشید.

کفش‌های طبی به دلیل ویژگی‌های حمایتی که زیرساخت منحصربه‌فرد آن‌ها را تشکیل می‌دهند، می‌توانند تفاوت چشمگیری در سلامت و راحتی کلی شما ایجاد کنند. در چرم کاکتوس، ما با هشت سال تحقیق سعی در توسعه ساختار کفش طبی، کفش راحتی و کفش اداری و حتی کفش مجلسی چرم مجلسی به کار گرفته ایم. ما شما را در خرید راهنمایی خواهیم کرد. مأموریت ما ارائه کفش‌ شیک و راحت، انواع کفش چرم زنانه و کفش چرم مردانه چرم کاکتوس می باشد.

 

در هر جفت کفش راحتی، کفش طبی و کفش اسپرت چرم کاکتوس، فناوری بیومکانیکی و پشتیبانی Vio-Motion ما در زیر پای شما پنهان شده است تا قوس‌های کف پایتان را مانند یک جای پای طبیعی در برمی‌گیرد و هم‌ترازی طبیعی شما را از ابتدا تقویت کند. در زیر ویژگی‌های حمایتی وجود دارد که کفش‌های ارتوپدی ما را قادر می‌سازد تا سلامت کلی شما را بهبود بخشد و تسکین و آرامشی را که شایسته آن هستید به شما بدهد.

 

 

در زیر چند مورد از عناصر تشکیل‌دهنده کفش طبی را بیان می‌کنیم که آن‌ها را از کفش‌های غیر محافظتی که قبلاً استفاده می‌کرده‌اید متمایز می‌کند.

  • جای قرارگیری یا تکیه‌گاه پاشنه که پای شما را در هر قدم تثبیت کرده و آن را حالت می‌دهد.
  • نگه‌دارنده‌ی قوس محکم که منحنی‌های طبیعی رد پای شما را در برمی‌گیرد
  • بستر کف پای طبی فرم داده شده (قسمت متحرک که برای افزایش راحتی فرد روی کف داخلی قرار می‌گیرد) که پشتیبانی مناسبی را فراهم می‌آورد و تراز طبیعی شما از زمین به سمت بالا هماهنگ می‌کند.
  • بالشتک توپی کف پا که در طول روز به شما راحتی می‌بخشد.
  • یک کاپ (گودی) عمیق پاشنه برای تقویت ثبات لازم
  • یک میانه سفت و در عین حال انعطاف‌پذیر برای بهینه سازی تعادل

اکنون که تمام ویژگی‌های حمایتی که کفش‌های ارتوپدی ما را منحصربه‌فرد می‌کنند، می‌دانید، می‌خواهیم برخی از مزایای سلامتی پوشیدن کفش‌های ارتوپدی را با شما آشنا کنیم.

 

مزایای پوشیدن کفش ارتوپدی

وقتی به راه‌هایی برای بهبود سلامت خود فکر می‌کنید، آنچه به ذهن می‌رسد احتمالاً در راستای ورزش بیشتر یا تغذیه سالم‌تر است، اما آیا می‌دانستید که تغییر دادن کفش‌های شما راهی آسان برای شروع بهبود سلامتی شماست؟ پاهای شما، شما را به هر جایی که می خواهید می برد و بخش حیاتی بدن شما هستند.

به همین دلیل مهم است که اطمینان حاصل کنید که از تمام حمایتی که برای بهترین عملکرد نیاز دارند برخوردار هستند. پوشیدن کفش‌های ارتوپدی دارای چندین مزیت است که به بهبود سلامت کلی شما کمک می‌کند و شما را در هر مرحله راحت می‌کند. ما شما را با چند مزیت برتر آشنا می‌کنیم تا از همه چیزهایی که از تغییر کفش‌های راحتی و ارتوپدی به دست می‌آورید، بدانید.

 

درد پا را کاهش می دهد

کفش های ارتوپدی برای همه مفید است، به خصوص برای کسانی که از مشکلات پا رنج می برند. بسیاری از ما با درد و ناراحتی پا زندگی می کنیم که توانایی ما را برای بیرون آمدن و انجام فعالیت هایی که دوست داریم محدود می کند و به دنبال آسایش و تسکین هر چه سریعتر هستیم. کفش‌های ارتوپدی می‌توانند به کاهش درد پا کمک کنند و تمام عناصر اساسی و ساختاری پاهای شما را با پشتیبانی لازم برای بهترین عملکرد خود بدون فشار فراهم کنند.

 

راحتی را ارائه می دهد

کفش طبی علاوه بر کمک به کاهش درد پا، می تواند به راحتی شما نیز کمک کنند. صنعت مد می تواند چشم خود را بر روی حمایت ببندد، به همین دلیل است که شما ممکن است ظاهر کفش های خود را دوست داشته باشید اما برای اینکه پس از پوشیدن آنها برای مدت طولانی احساس ناراحتی و درد داشته باشید. کفش‌های ارتوپدی ویژگی‌های حمایتی و بالشتکی برای پاهای شما فراهم می‌کنند تا شوک ناشی از حرکات شما را جذب کنند، که می‌تواند شما را از حرکت و انجام بیشتر فعالیت‌هایی که دوست دارید باز دارد.

 

به رفع مشکلات پا کمک می کند

وقتی صحبت از حرکت می شود، بسته به ساختار پاهای شما، ممکن است به دلیل ارتفاع قوس پا، بیشتر در معرض مشکلات پا باشید. برای افرادی که قوس کم دارند، پاها بیشتر مستعد غلتیدن به سمت داخل هستند، در حالی که آنهایی که قوس زیادی دارند بیشتر مستعد غلتیدن به سمت بیرون هستند. چرا محافظت از قوس کف پا مهم است؟ کفش‌های طبی دارای تکیه گاه قوس قابل توجهی و یک کاپ (فضای) پاشنه هستند که به تثبیت کف پا کمک می‌کنند و از چرخش بیش‌ازحد به داخل یا خارج جلوگیری می‌کنند.

 

گردش خون را بهتر می کند

علاوه بر این فواید، کفش‌های ارتوپدی نیز می‌توانند با دادن فضایی برای حرکت پاها و همراستایی مناسب با بدن به جریان خون کمک کنند. این می تواند به ویژه برای افرادی که از شرایط پزشکی که گردش خون آنها را در اندام تحتانی آنها مختل می کند، مانند دیابت، مفید باشد.

 

تحرک را افزایش می دهد

اگر مشکل پزشکی یا مشکلی در پا دارید که مانع از توانایی شما برای بیرون آمدن و انجام کاری که دوست دارید، می شود، کفش های ارتوپدی می توانند با ایجاد محیطی راحت و حمایتی به پاهای شما و کاهش درد و ناراحتی پا، به افزایش تحرک شما کمک کنند. کفش‌ طبی حتی می‌تواند به کاهش درد کمر، زانو و مفاصل شما کمک کند.

وقتی نوبت به پوشیدن کفش‌ طبی می‌رسد، می‌توانید مزایای مختلفی را به دست آورید که به بهبود سلامت کلی شما کمک می‌کند و در تمام طول روز احساس راحتی و حمایت می‌کنید.

 

برخی از خدمات چرم کاکتوس

کفش چرم زنانه

کیف چرم زنانه

 

۱۴۰۱/۳/۱۶ ۱۶:۰ ۲۶۴

امتیاز دهید

ثبت نظر

مقالات مرتبط

با ساختن حساب کاربری در زمان خرید صرفه‌جویی کنید

لطفا شماره همراه خود را وارد کنید

کد وارد شده در پیامک بازیابی را اینجا وارد کنید

تومان
تخفیف شما : تومان

تومان

رنگ
سایز