نتیجه‌ای یافت نشد
کفش‌ راحتی چیست و چه زمانی باید آنها را بپوشید؟

کفش‌ راحتی چیست و چه زمانی باید آنها را بپوشید؟

کفش‌ راحتی مردانه یک دسته بندی بسیار گسترده است. همه چیز را از کفش چرم اسپرت  ونس گرفته تا کفش کتونی چرمی و کفش کالج چرم مشکی را پوشش می دهد. تقریباً هر کفشی با استایل مناسب می تواند متداول باشد. ظهور «کفش غیررسمی» پس از سال 1945 آغاز شد، زمانی که سبک‌های جدید و تکنیک‌های تولید ارزان‌تر کفش‌ها را برای مردان معمولی در خیابان در دسترس‌تر کرد.

 

کفش‌ راحتی مردانه

کفش‌ کتونی و کفش‌ ورزشی در دهه ۷۰ و سپس داک مارتینز و بوت بند دار، قبل از انفجار سبک‌های محبوب در دهه‌های ۹۰ و اوایل قرن بیستم به وجود آمدند. امروزه ده‌ها کفش چرم مردانه مختلف وجود دارد که می‌توانند تحت عنوان «کژوال» یا کفش راحتی قرار بگیرند. اما در این مقاله چرم کاکتوس به بررسی بهترین کفش‌های غیررسمی مردانه، محبوب‌ترین مدل‌ها آنها می‌پردازیم.

 

کفش راحتی به معنای کفش ارزان نیست

اگر بتوانیم یک توصیه به شما ارائه کنیم، این است: روی کفش های معمولی خود سرمایه گذاری کنید. آنها واقعا مهم هستند. کفش های شما کل استایل شما را مشخص می کند. همانطور که هاردی امیز به قول معروف می گوید: «کلاً غیرممکن است که با کفش های ارزان لباس خوب بپوشیم». بنابراین وقتی نوبت به کفش‌های غیررسمی مردانه می‌رسد، به جای بودجه، از نظر استایل فکر کنید.

صرف کمی هزینه بیشتر برای خرید برخی از کفش راحتی (کفش کالج، کفش ونس، کفش کتونی) خوش ساخت با رویه چرم کامل، در دراز مدت باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود، به خصوص اگر از آنها مراقبت کنید. اگر به نکاتی نیاز دارید، می توانید به مقاله راه های تشخیص چرم طبیعی مراقبت از کفش چرم مراجعه کنید.

 

کفش راحتی برای آخر هفته

بدیهی است که آخر هفته زمانی است که کفش‌ چرم مردانه غیررسمی واقعاً خودشان را پیدا می‌کنند. در اینجا هیچ قانون سخت و سریعی وجود ندارد. شما می توانید هر چیزی را بپوشید که مناسب فصل باشد و با آن احساس راحتی کنید. در طول ماه‌های سردتر، به دنبال مدل‌های بادوام‌تر و سنگین‌تر باشید، مانند بوت مردانه یا نیم بوت های مردانه. در بهار و تابستان کفش کالج و صندل بنددار چرم کاکتوس مناسب است.

 

کفش راحتی برای دفتر کار

بسیاری از محل‌های کار در سال‌های اخیر، به‌ویژه پس از همه‌گیری کرونا، استایل لباس فرم خود را تغییر داده‌اند. کفش رسمی مردانه آکسفورد و کفش مردانه بروگ دیگر اجباری نیستند و شما باید با خیال راحت کفش‌های معمولی مردانه را امتحان کنید. سبک غیررسمی مورد علاقه ما برای دفترکار قطعاً نیم بوت مردانه ساده چلسی است. می‌توانید بوت مردانه S4002، بپوشید یا بوت مردانه جیر و نوبوک را آزمایش کنید. نیم بوت چرم مردانه S4013ما قطعاً مناسب کار است.

 

کفش راحتی برای دفتر کار

کفش راحتی برای پیاده روی

کفش پیاده روی باید بادوام، راحت و ضد آب باشند (شیک بودن هم ضرری ندارد). شما باید در مورد مواد تشکیل دهنده کفش نیز فکر کنید. پیاده روی طولانی مدت با یک جفت کفش باعث تعریق پاهای شما می شود. شما به یک رویه چرمی نیاز دارید که نفس بکشد و بتواند مقداری رطوبت را تحمل کند- بنابراین جیر و نوبوک برای پیاده روی مناسب نیستند. کفش کتانی چرمی کاکتوس برای این کار مناسب هستند. آنها از رویه چرمی نرم ساخته شده اند، بنابراین مچ پای شما اذیت نمی شود، و دارای پاشنه های بالشتکی و زیره لاستیکی هستند.

 

کفش راحتی برای ساحل

بهترین کفش‌ چرم مردانه غیررسمی برای ساحل، کفش‌هایی هستند که می‌توان با آن ها به راحتی روی شن ها راه رفت. یک جفت صندل خوش دوخت کفش خوبی برای شروع است، اما زمانی که آن را تهیه کردید، می توانید مجموعه خود را گسترش دهید. ما یک جفت کالج چرمی یا ونس مردانه را توصیه می کنیم. شاید یک لوفر چرم یا ونس مردانه S1009.

 

کفش راحتی برای ساحل

برخی از خدمات چرم کاکتوس

کفش چرم زنانه

 کیف چرم زنانه

 

۱۴۰۱/۳/۲۲ ۱۲:۴۶
ثبت نظر

مقالات مرتبط

با ساختن حساب کاربری در زمان خرید صرفه‌جویی کنید

لطفا شماره همراه خود را وارد کنید

کد وارد شده در پیامک بازیابی را اینجا وارد کنید

تومان
تخفیف شما : تومان

تومان

رنگ
سایز