نتیجه‌ای یافت نشد
10 ایده جذاب برای استایل روز

10 ایده جذاب برای استایل روز

صنعت مد گاهی برخی استایل‌ها و لباس‌ها را ابداع می‌کند و گاهی به مدل‌های کلاسیک رجوع کرده و از آن‌ها الهام می‌گیرد. در این میان افرادی که دوست دارند پیرو مد روز باشند، باید از مدل لباس‌ها و ترندهای جدید آگاه شوند تا بتوانند از استایل‌های به روز استفاده نمایند. در این مقاله ما ۱۰ ایده جذاب در رابطه با ست کردن استایل، به شما ارائه خواهیم داد تا بتوانید در این مسیر با موفقیت به پیش بروید.

 

ایده اول

هودی همیشه یکی از محبوب‌ترین سبک‌هایی است که روند مد فعلی را تکان می‌دهد. پوشیدن کت بلیزر با هودی دیگر فقط یک مدل لباس خیابانی نیست؛ بلکه ظاهری رایج است که نسل‌ها را فراتر می‌برد. پوشیدن هودی زیر کت بلیزر، لایه‌ای شیک به ظاهر کلی شما می‌بخشد. به دنبال یک هودی باریک و مخروطی باشید. ترجیحاً یک رنگ تیره‌تر و یکدست، بدون گلدوزی یا گرافیک زیاد. آن را با یک بلیزر تیره ست کنید و با شلوار جین بپوشید.

 

هودی

 

ایده دوم

ژاکت‌های بامبر یا کاپشن‌های خلبانی همیشه باید پایین‌تر از کمرتان قرار بگیرند. سرآستین‌ها باید محکم باشند و نباید روی مچ شما بالا و پایین شوند؛ بنابراین اگر آستین روی دست شما شل می‌ایستد، اندازه کوچک‌تر را امتحان کنید. در این مورد، رنگ‌ها تقریباً همیشه خنثی هستند و به نوعی لباس زیر را برای زیبایی‌شناسی شیک و بدون دردسر تقویت می‌کنند.

 

ژاکت‌های بامبر

 

ایده سوم

محبوب در مد دهه 90، هیچ چیز بیش‌تر از این روند را تعیین نمی‌کند، در روند مد معاصر، مانند ژاکت کش باف پشمی برش خورده. روندی با الهام از کلاس‌های قدیمی که توسط مارک‌های معروفی مانند Alessandra Rich و Love Shack Fancy شروع شد و به سرعت توسط Zara و Forever 21 و سایر مارک‌های مد کپی شد. صرف نظر از این که کنار هم قرار دادن یک لباس زیبا به نظر سخت می‌رسد، یک بافت جذب با شلوار جین مورد علاقه شما می‌تواند یک استایل شیک در روزهای سرد باشد. سبک‌ها از دکمه‌های ساده گرفته تا بافتنی‌های گلدوزی شده، تزئین‌شده یا چاپ‌شده متغیر است؛ بنابراین تقریباً چیزی برای همه سلیقه‌ای وجود دارد. می‌توانید این بافتنی‌های کوچک شده را با دامن‌های اسلیپ و یک کت چرمی بپوشید، به‌خصوص اگر به لایه دیگری از لباس گرم و محافظ نیاز دارید. البته شلوار جین و بوت نیز مکمل یک ژاکت کش باف پشمی است. در هنگام انتخاب این استایل راحتی خود را در نظر بگیرید.

 

ایده چهارم

وست‌ها مدت‌هاست که هم به صورت تک و هم به‌عنوان بخشی از کت و شلوار نقش مهمی را ایفا می‌کنند. با این حال، جلیقه‌ها تا دهه 1970 به بخشی استاندارد از لباس‌های زنانه تبدیل نشده بودند؛ اما پس از آن به عنوان لباس کار غیر رسمی وارد جریان اصلی لباس خانم‌ها شدند. با مد اواخر دهه 1990 و مد اوایل دهه 2000، پوشیدن وست برای زنان به بخشی از استایل روزمره تبدیل شد. از آن زمان جلیقه‌ها باند و خیابان‌ها را اشغال کرده‌اند. وست ندارید؟ می‌توانید به راحتی خودتان آن را درست کنید. با بریدن آستین‌ها یا قرار دادن یک تی شرت عضلانی روی یک پیراهن آستین بلند، برای ایجاد ظاهری مشابه استفاده نمایید.

 

لباس کار غیر رسمی

 

ایده پنجم

هیچ فصل مدی بدون ژاکت چرم برای زنان نمی‌گذرد و امسال نیز از این قاعده مستثنی نیست. ژاکت چرمی که یکی از محبوب‌ترین گرایش‌های مد است، تنوع زیادی در مدل دارد. با این حال، پس از نیم دهه حضور کت‌های چرمی در پالت رنگ‌ها و سبک‌های مختلف، در سال 2022، شاهد بازگشت به سبک‌های کلاسیک، مدل‌های تمیز و ژاکت‌های چرم دوچرخه‌سواری هستیم.

 

ژاکت چرم

 

ایده ششم

گل‌ها از دیرباز نشان دهنده تجدید، زیبایی و جنبه زنانه طبیعت بوده‌اند. ارتباط بین نقوش گل و زنانگی طبیعی را می‌توان در صد سال اخیر مد یافت. با تغییر نقش زنان در جامعه (برابری، توانمندسازی)، مفهوم کلی نمادهای زنانه مانند گل در لباس نیز تغییر می‌کند. 2021-2022 سال‌های سبک‌های بوهو بود که توسط فروشگاه‌هایی مانند پرنسس پولی و سایر فروشگاه‌های لباس زنانه مشابه رهبری می‌شد. امسال، طراحان دیگر علاقه‌ای به لباس‌های قدیمی و چاپ‌های گل رز ندارند. در عوض، طرح‌های دیگر، برندهای لباس گوت و دیگر گرایش‌های دیجیتالی را تسخیر کرده‌اند.

 

گل در لباس

 

ایده هفتم

سبک‌های آکادمیک در سال‌های 2021-2022 رشد زیادی پیدا کردند و انتظار می‌رود در سال 2023 همچنان مرتبط باشند. این سبک مد که ناشی از نوستالژی رسانه‌های اجتماعی برای مدرسه و مد است، بر آموزش، یادگیری، خواندن و نوشتن تاکید دارد،. این سبک را می‌توان به سه زیر سبک تقسیم کرد: دانشگاهی تیره، روشن و خاکستری. هر زیر سبک ویژگی‌های خاص خود را دارد. برای مثال، آکادمی تاریک از هنرهای کلاسیک یونان، نویسندگی و معماری الهام می گیرد که عمیقاً با عناصر گوتیک و مفاهیم مرگ آمیخته شده است. شما می‌توانید با انتخاب لباس بافتنی سنگین با رنگ‌های تیره با الهام از کتابخانه‌های قدیمی و شایسته هاگوارتز، به سبک تیره آکادمیک بروید. یا، آکادمیک سبک برای «سبک‌تر» .

 

سبک‌های آکادمیک

 

ایده هشتم

رایج شدن یک مدل لباس در میان افراد از مرحله ترند شدن، آغاز می‌شود. روند مد هیچگاه ثابت نیست. به این ترتیب، ما انتظار داریم که روند مد تغییر کند، شکل‌های جدیدی به خود بگیرد و حتی به طور کامل منحرف شود. با این حال، برخی از گرایش‌ها قدرت ماندگاری دارند و ثابت می‌کنند که بیش‌تر دوام می‌آورند. مدل آستین پفی نمونه‌ای عالی است. آستین بزرگ‌تر از حد معمول در انواع مختلفی به نمایش گذاشته شده است. اکنون در سال۲۰۲۳؛ آستین‌های بزرگ، بیش از هر زمان دیگری محبوب هستند و شاهد حضور آستین‌های بادکنکی روی ژاکت‌های Fendi، آستین‌های وز کرده که به پیراهن‌های چین‌دار در McQueen، لباس‌های کاملاً پف کرده در Rodarte، و کت‌های زمستانی دو سینه در JW Anderson هستیم.

 

ایده نهم

ژاکت‌های کلاسیک و روفله‌های رمانتیک خود را با ترکیب رنگ‌های صورتی حباب دار با رنگ‌های سبز زنده احیا کنید. تضاد رنگی، یک راه عالی برای احیای کمد لباس شما و ایجاد یک بیانیه مد بدون هزینه است. با جفت کردن رنگ‌های متضاد یا رنگ‌هایی که معمولاً در کنار هم قرار نمی‌دهید، برای ایجاد نقاط کانونی پررنگ استفاده کنید. راز بیرون کشیدن آن استفاده از اشکال ساده است. لباس‌های ماکسی و دامن مدادی را در نظر بگیرید.

 

ایده دهم

در طول سال روزهایی وجود دارند که نه آن قدر هوا سرد است که از بوت استفاده شود و نه آن قدر گرم است که از کفش‌های تابستانی یا صندل چرم بهره‌مند شوید. لوفرهای سبک جدید دقیقا برای چنین روزهایی طراحی شده‌اند. این کفش‌ها با وجود ظاهر کلاسیکشان هرگز از ترند شدن دست بر نمی‌دارند. درست است که کفش‌های کتانی و بوت‌ها، مدل‌های باله و کفش‌های عروسکی، محبوب‌ترین سبک کفش‌ اسپرت چرم زنانه در چند سال گذشته بوده‌اند؛ اما امسال روند فعلی مد، کفش‌های لوفر اسپرت درشت را در راس سایر کفش‌های پاشنه تخت و اسپرت قرار می‌دهد. به‌ویژه، وقتی با جوراب‌های بلندتر جفت شود. برای مثال می‌توانید لوفرهای کلفت پرادا را بررسی کنید.

 

سخن نهایی

روش‌ها و ایده‌های متفاوتی برای ست کردن استایل‌های مختلف وجود دارد که همه آن‌ها طرفداران خاص خود را دارند و بسیار زیبا هستند. در مقاله بالا ده ایده برای ایجاد استایل جدید ذکر شد که شما می‌توانید متناسب با سلیقه خود و فرم بدنیتان، از آن‌ها استفاده نمایید. در این مقاله تلاش شد تا استایل‌های جدید و مطرح در صنعت مد به شما ارائه گردد. اگر دوست دارید برای تکمیل لباس‌های تابستانی و زمستانی از کیف چرم زنانه و کفش‌ چرم زنانه زیبا استفاده کنید که مطابق با مد روز باشد، به شما پیشنهاد می‌دهیم که از فروشگاه چرم کاکتوس دیدن نمایید. حتی اگر قصد خرید کفش چرم زنانه ( صندل چرم زنانه، کفش پاشنه دار چرم و ..) یا کیف چرم زنانه را نداشته باشید نیز می‌توانید از طراحی‌های جدید کیف و کفش چرم آگاه شوید.

مد و استایل

۱۴۰۲/۳/۲۱ ۱۲:۳۲ ۲۹۵

امتیاز دهید

ثبت نظر

مقالات مرتبط

با ساختن حساب کاربری در زمان خرید صرفه‌جویی کنید

لطفا شماره همراه خود را وارد کنید

کد وارد شده در پیامک بازیابی را اینجا وارد کنید

تومان
تخفیف شما : تومان

تومان

رنگ
سایز