نتیجه‌ای یافت نشد
7 مدل کفش زنانه پاشنه بلند که خز نشونت میده

7 مدل کفش زنانه پاشنه بلند که خز نشونت میده

صندل‌های پاشنه بلند زنانه یک انتخاب محبوب برای کفش هستند، زیرا می‌توانند هم شیک و هم راحت باشند. آنها در انواع سبک‌ها، رنگ‌ها و مواد عرضه می‌شوند، بنابراین مطمئناً جفتی را پیدا می‌کنید که مناسب شما باشد.

7 مدل کفش زنانه پاشنه بلند

کفش‌های پاشنه بلند براق، با انعکاس نور و جلوه‌ی خیره‌کننده، می‌توانند استایل شما را به سطحی جدید ارتقا دهند. این نوع کفش‌ها برای مجالس خاص و مهمانی‌های شبانه انتخابی ایده‌آل هستند و می‌توانند ظاهری شیک و جسورانه به شما ببخشند.

مدل کفش زنانه پاشنه بلند

 

کفش‌های پاشنه بلند استیلتو نوعی کفش پاشنه بلند است که پاشنه‌ای بسیار نازک و بلند دارد که معمولاً حداقل چهار اینچ است. نام "استیلتو" از کلمه ایتالیایی "stiletto" گرفته شده است که به معنای "خنجر" است. پاشنه‌های استیلتو اغلب به شکل یک میله باریک هستند.

کفش‌های پاشنه بلند استیلتو در سال 1950 توسط طراح فرانسوی روژه ویویه اختراع شدند. آنها به سرعت در بین زنان محبوب شدند، زیرا به آنها کمک می‌کرد تا قد بلندتر و لاغرتر به نظر برسند. کفش‌های پاشنه بلند استیلتو اغلب به عنوان نمادی از زنانگی و جذابیت در نظر گرفته می‌شوند.

مدل کفش زنانه پاشنه بلند

مدل کفش زنانه پاشنه بلند

کفش‌های پاشنه بلند پلتفرم نوعی کفش هستند که دارای یک پلتفرم ضخیم و یکدست و یک پاشنه هستند. پلتفرم می‌تواند صاف یا پاشنه‌دار باشد و در انواع رنگ‌ها، مواد و استایل‌ها موجود باشد.

کفش‌های پاشنه بلند پلتفرم در دهه‌های 1970 و 1990 محبوب بودند و اخیراً دوباره محبوب شده‌اند. آنها اغلب به عنوان یک مد بیان دیده می شوند و می توانند برای افزودن قد و چارچوب به کاربر پوشیده شوند.

مدل کفش زنانه پاشنه بلند

کفش‌های زنانه لوفر نوعی کفش بدون بند هستند که معمولاً از چرم ساخته می‌شوند. آنها دارای یک پاشنه کوتاه و یک نوار باریک یا "زبان" در بالای رویه هستند. لوفرها یک سبک کلاسیک و همه کاره هستند که می‌توانند با انواع لباس‌ها پوشیده شوند

لوفرها در دهه 1930 توسط طراح نروژی آلدو گورگنتی محبوب شدند. آنها به سرعت در بین زنان محبوب شدند، زیرا راحت و شیک بودند. لوفرها در طول سال ها به یک سبک کلاسیک تبدیل شده اند و همچنان تا به امروز محبوب هستند.

مدل کفش زنانه پاشنه بلند

مدل کفش زنانه پاشنه بلند

 

جدیترین مدل کیف زنانه

جدیدترین مدل کفش زنانه

کیف چرم زنانه

مد و استایل

۱۴۰۲/۱۱/۲۱ ۱۵:۵۶
ثبت نظر

مقالات مرتبط

با ساختن حساب کاربری در زمان خرید صرفه‌جویی کنید

لطفا شماره همراه خود را وارد کنید

کد وارد شده در پیامک بازیابی را اینجا وارد کنید

تومان
تخفیف شما : تومان

تومان

رنگ
سایز