نتیجه‌ای یافت نشد
مدل کفش هایی که تو بهار 2024 مد

مدل کفش هایی که تو بهار 2024 مد

کفش‌های پاشنه‌دار نقره‌ای هم برای مجالس رسمی و هم برای لباس‌های روزمره مناسب هستند. می‌توانند با هر لباسی لباس بپوشند و کمی درخشش و ظرافت اضافه کنند.

 


کفش‌های مری جین یک سبک کفش کلاسیک هستند که برای دهه‌ها محبوب بوده‌اند. آن‌ها با یک بند یا سگک در سراسر رویه مشخص می‌شوند و می‌توانند پاشنه بلند یا صاف باشند. کفش‌های مری جین تخت برای لباس‌های روزمره گزینه‌ای راحت و شیک هستند.

کفش مری جین تخت

کفش‌های فلت نوعی کفش هستند که بدون پاشنه هستند. آنها می‌توانند از انواع مواد مختلف از جمله چرم، پارچه و بوم ساخته شوند. کفش‌های فلت برای پوشیدن روزمره گزینه‌ای راحت و شیک هستند.

 

کفش فلت تخت

 

کفش‌های باله توری نوعی کفش هستند که دارای رویه‌ای توری هستند. آنها معمولاً از پارچه یا چرم مصنوعی ساخته می‌شوند و زیره‌ای صاف دارند. کفش‌های باله توری برای پوشیدن روزمره گزینه‌ای راحت و شیک هستند.

Onitsuka Tiger یک برند ژاپنی کفش ورزشی است که در سال 1949 تأسیس شد. این شرکت به دلیل کفش‌های باکیفیت و شیک خود که اغلب دارای طراحی‌های منحصربه‌فرد و چشمگیر هستند، شناخته شده است.

انیتسوکا تایگر

 

آدیداس سامبا یک کفش ورزشی کلاسیک است که برای اولین بار در دهه 1950 معرفی شد. این کفش در اصل به عنوان یک کفش فوتبال در سالن طراحی شده بود، اما از آن زمان به یک کفش محبوب برای پوشیدن روزمره تبدیل شده است. سامبا به دلیل طراحی ساده و شیک و همچنین راحتی و دوام آن شناخته شده است.

جدیترین مدل کیف زنانه

کفش چرم زنانه

جدیدترین مدل کفش زنانه

کیف چرم زنانه

کیف

مد و استایل

۱۴۰۲/۱۱/۲۲ ۱۸:۴۸
ثبت نظر

مقالات مرتبط

با ساختن حساب کاربری در زمان خرید صرفه‌جویی کنید

لطفا شماره همراه خود را وارد کنید

کد وارد شده در پیامک بازیابی را اینجا وارد کنید

تومان
تخفیف شما : تومان

تومان

رنگ
سایز