نتیجه‌ای یافت نشد
تفاوت شلوار مام استایل و مام فیت

تفاوت شلوار مام استایل و مام فیت

شلوار یکی از مهمترین بخش‌های هر استایلی است و علاوه بر این‌که پوشش و محافظ پایینه تنه ما در برابر سرما و آفتاب است نقش مهمی در تعیین نوع استایل ما خواهد داشت.

یکی از پرطرفدارترین انواع شلوارها که با هر مدل کفشی اعم از چرم یا پارچه‌ای و... استایل می‌شوند، شلوار مدل مام فیت و شلوار مدل مام استایل است که به دلیل شباهتی که با هم دارند ممکن است بسیاری در تشخیص آن‌ها دچار اشتباه شوند یا این دو مدل را یکی بدانند. در این مقاله از سایت چرم کاکتوس این دو مدل شلوار کاربردی را بررسی خواهیم کرد.

با مطالعه این مطالب کاربردی و افزایش اطلاعات خود می‌توانید در نهایت یک استایل زیبا را برای خود انتخاب کنید و در هر مکان و موقعیتی بابت انتخاب و سلیقه‌ای که دارید تحسین شوید. تا انتها با ما همراه باشید.

 

شلوار مام استایل بهتر است یا شلوار مام فیت؟

هر فردی اعم از خانم و آقا دوست دارد بهترین استایل را داشته باشد و خوشتیپ ظاهر شود. اولین قدم برای دستیابی به این امر داشتن اندام خوب است و در مرحله دوم انتخاب، خرید و استفاده از لباس‌های مناسب، کفش چرم زنانه یا کفش چرم مردانه و شلوار که مطابق فرم بدنی ما باشد، استایل ما را خوب نشان داده و به تن ما زیبا باشد. با توجه به این موضوع هنگام خرید شلوار مام فیت یا مام استایل بهتر است به این نکات توجه داشته باشید.

اما سوالی که ممکن است برای شما ایجاد شود و البته سوال مهمی نیز خواهد بود این است که شلوار مام استایل بهتر است یا شلوار مام فیت؟ یافتن پاسخ این سوال به شما کمک می‌کند تا بتوانید تیپ خوبی داشته باشید. اما برای این‌که بدانید شلوار مام فیت برای شما مناسب‌تر است یا شلوار مام استایل؛ بهتر است قبل از هرچیز تفاوت آن دو را بدانید. سپس استایل‌هایی که می‌توانید با هر کدام از مدل‌ها داشته باشید را بشناسید و در نهایت مناسب‌ترین آن را تهیه کنید.

درک تشابه، تفاوت و ویژگی‌های هرکدام به شما در انتخاب درست کمک خواهد کرد.

شلوار مام استایل بهتر است یا شلوار مام فیت

 

مشخصات شلوار مام استایل کدامند

مهمترین مشخصه شلوار مام استایل گشاد بودن این شلوار در قسمت ران و باسن است که آن را به شلواری بسیار راحت تبدیل کرده است. بنا به برخی گفته‌ها علت نامگذاری این مدل شلوار به Mom style این است که این مدل توسط مادران دوخته و استفاده می‌شد و هنگام انجام کارهای روزانه بسیار راحت بود و در عین حال تنخور زیبایی داشت.

اگرچه این مدل در سال‌های قبل کمتر مورد استفاده قرار می‌گرفت اما در چند سال گذشته استقبال خوبی از آن صورت گرفته است.

پس شلوار مام استایل فاق بلندی دارد، در قسمت باسن و ران گشاد است و معمولا مچ شلوار تنگ و جمع و جورتر است. برای دوخت شلوار مام استایل معمولا از جین استفاده می‌شود و پارچه آن حالت کشسانی یا کشی ندارد. این شلوار برای افرادی که باسن بزرگ اما پاهای لاغر دارند مناسب است اما اگر قد بسیار کوتاهی دارید بهتر است مدل‌های دیگر را انتخاب کنید.

شلوار مام استایل برای افرادی که پایین تنه چاق دارند، قد کوتاه و شکم و پهلو دارند و طرفدار استایل رسمی هستند انتخاب خوبی نیست چون شما قدکوتاه‌تر و چاق‌تر به‌نظر خواهید رسید و این مدل گزینه خوبی برای این دسته از افراد نخواهد بود. از طرفی مام استایل با کمربند چرم برای افراد قد بلند با پاهای لاغر و کشیده بسیار مناسب است و استایل آن‌ها را زیباتر نشان خواهد داد.

 

مشخصات شلوار مام استایل کدامند

 

مشخصه‌های شلوار مام فیت

شلوار مام فیت یکی دیگر از انواع مدل شلوارهای دسته مام است که می‌توانید از آن در استایل خود استفاده کنید. شلوار مام فیت نیز مانند شلوار مدل مام استایل فاق بلند است و همچنین قسمت مچ آن تنگ است اما دو تفاوت اصلی که با شلوار مام استایل دارد یکی انواع جنس‌های کشی و غیر کشی شلوار مام فیت است که شلوارهای مام استایل فقط در نوع غیرکشی موجود است و دیگر تفاوت آن در فیت پا بودن شلوار مام فیت است که مانند شلوار مام استایل در قسمت ران و باسن زیاد گشاد نیست.

شلوار مام فیت نیز مانند انواع مام استایل برای افراد دارای قد خیلی کوتاه و چاق مناسب نیست و فرم رسمی ندارند. پس اگر معمولا استایل رسمی دارید و به آن پایبند هستید بهتر است گزینه‌های دیگر را انتخاب کنید. اما اگر سخت‌گیر نیستید شلوار مام فیت با اکسسوری مناسب را در استایل‌ خود جای دهید که پشیمان نخواهید شد.

این مدل شلوار چون زیاد گشاد و زیاد تنگ و جذب نیست تنخور خوبی داشته و برای کسانی‌که قد بلند بوده یا قد متوسطی دارند و پاهای کشیده و رو فرمی دارند گزینه بسیار مناسبی است.

 

مشخصه‌های شلوار مام فیت

 

تفاوت و شباهت شلوار مام استایل و شلوار مام فیت

شلوار مام استایل نسبت به شلوار مام فیت گشادتر است.

شلوار مام استایل معمولا از پارچه ضخیم و غیرکشی تولید می‌شود اما شلوار مام فیت را در انواع پارچه‌های ضخیم و نازک و کشی و غیرکشی نیز موجود هستند.

شلوار مام استایل بیشتر برای افراد لاغر اندام و توپر توصیه می‌شود اما شلوار مام فیت تقریبا برای همه افراد مناسب خواهد بود.

هردوی این شلوارها برای افراد لاغر اندام و قد متوسط رو به بالا مناسب هستند و استایل زیبایی به آن‌ها خواهد بخشید.

هر دو شلوار مام استایل و مام فیت برای تمامی فصل‌ها مناسب بوده و قابل استفاده هستند.

هر دو مدل شلوار مام فیت و مام استایل دارای مچ تنگ‌تر هستند اما در شلوار ما فیت این ویژگی می‌تواند متفاوت‌تر نیز باشد.

 

نحوه استایل کردن شلوار مام فیت و مام استایل

دو مدل شلوار مام فیت و مام استایل که در سال‌های اخیر ترند شده و اتفاقا بسیار مورد استقبال قرار گرفته‌اند را اگر به خوبی و با سلیقه ست کنید در نهایت از زیبایی تیپ خود لذت خواهید برد. این دو مدل شلوار مام برای تمامی فصل‌ها قابل استفاده هستند. در فصل تابستان می‌توانید آن‌ها را با کراپ + شومیز + کفش چرم زنانه + کیف چرم زنانه + کلاه استایل کنید.

در فصل پاییز و زمستان می‌توانید شلوار مام را با ژاکت + کاپشن + کلاه لبه‌دار یا بافت استفاده کنید. اگر آقا هستید استفاده از کیف چرم مردانه و کفش چرم مردانه، استایل شما را بیش از پیش خاص خواهد کرد. همچنین در صورت دلخواه می‌توانید از بوت یا نیم بوت نیز استفاده کنید.

شلوار مام استایل را می‌توانید با کفش چرم زنانه پاشنه بلند و کیف چرم زنانه مجلسی و کت یا مانتو کوتاه استایل کنید.

اگر مچ شلوارهای مام را تا بزنید یا از انواع قد 90 یا 80 این شلوارها استفاده کنید، استایل کردن آن با کمربند چرم و کتونی نیز ایده بسیار خوبی خواهد بود و به‌خصوص این‌که چون هردوی شلوار و کفش شما راحت هستند حس خوبی به شما القا خواهد شد و از آن لذت خواهید برد.

در فصل تابستان شلوار مام استایل و مام فیت با تی‌شرت و کتونی گزینه خوبی است که خانم‌ها نیز می‌توانند در صورت دلخواه از تی‌شرت‌های لانگ استفاده کنند.

 

 

 

نتیجه گیری

شلوار مام استایل و شلوار مام فیت از پرطرفدارترین انواع مدل شلوار در بین جوانان است که بسیار راحت بوده و تنخور زیبایی دارند. هر مدل لباسی برای برخی افراد بسیار مناسب بوده و برای برخی دیگر پیشنهاد نمی‌شود که این اصل برای شلوارهای مام نیز صادق است که در این مقاله با جزئیات به بررسی این موضوع پرداخته شده است. همچنین در ادامه به نحوه ست کردن این مدل شلوارها نیز پرداخته شده است. برای اطلاع کامل از این مطالب متن درج شده را با دقت مطالعه نمایید.

 

کیف 2024

استایل کلاسیک

استایل دارک

مد و فشن چیست

 

۱۴۰۳/۱/۹ ۱۵:۳۴ ۷۱

امتیاز دهید

ثبت نظر

مقالات مرتبط

با ساختن حساب کاربری در زمان خرید صرفه‌جویی کنید

لطفا شماره همراه خود را وارد کنید

کد وارد شده در پیامک بازیابی را اینجا وارد کنید

تومان
تخفیف شما : تومان

تومان

رنگ
سایز