نتیجه‌ای یافت نشد
9 نکته چرم کاکتوس برای ماندگاری بوت و نیم بوت چرم

9 نکته چرم کاکتوس برای ماندگاری بوت و نیم بوت چرم

بوت و نیم بوت چرم معمولا زیبا و گران قیمت هستند و برای ماندگاری زیاد ساخته شده اند- مگر اینکه آنها را نادیده بگیرید، در این صورت خیلی زودتر از زمان خود از بین می روند. اما اگر از آن ها مراقبت کنیم، مدت طولانی تری، دوام خواهند آورد. چرم کاکتوس، در این مقاله نکاتی جامع برای نگهداری و دوام بیشتر بوت چرم، نیم بوت چرم (بوت مردانه، بوت زنانه، نیم بوت زنانه، نیم بوت مردانه) به شما عزیزان ارائه می دهد.

ما به دنبال راه‌هایی برای ماندگاری بیشتر بوت و نیم بوت چرم مورد علاقه‌مان در فصل طولانی باران و برف هستیم. چرم کاکتوس همچنین بهترین محصولات، نکات و ترفندهای مورد نیاز برای حفظ ظاهر کاملاً نو بوت و نیم بوت چرم را با شما به اشتراک می گذارد..

 

نیم بوت چرم زنانه Ws4010

نیم بوت چرم زنانه

 

1) از بوت های خود در برابر باران، برف و نشت آب به داخل آن محافظت کنید. اسپری محافظ فقط یک درمان "ضدآب" نیست، بلکه به عنوان یک عایق از ورود هر گونه آب یا نشت در زمستان جلوگیری می کند. محافظ آب و لکه چرم، روی بوت و نیم بوت چرمی،بوت جیر و بوت پارچه‌ای کار می‌کند و اجازه می‌دهد تا یک لایه بر روی بوت بنشیند تا بتوانید لکه را قبل از اینکه وارد کفش شود پاک کنید. شما باید هفته ای یک بار به چکمه های خود اسپری کنید.

۲) بوت چرم خود را مرطوب کنید. همانطور که برای مقابله با هوای سرد نیاز به مرطوب کردن پوست خود دارید، برای حفظ درخشندگی و ماندگاری بیشتر چرم نیز باید بوت چرمی (بوت زنانه، نیم بوت زنانه، بوت مردانه) خود را نیز به طور مرتب مرطوب کنید. چرم کاکتوس استفاده از یک نرم کننده چرم با قیمت مناسب را به شما عزیزان توصیه می کند.

 

بوت مردانه S4013

بوت چرم مردانه

 

3) لکه های شوره یا برف را فوراً تمیز کنید. با استفاده از لکه‌بر شوره پس از بیرون رفتن در برف یا خیابان‌های نمکی، از آسیب‌دیدگی کفش های خود در زمستان جلوگیری کنید. پاک کننده را در اسرع وقت پس از بودن بوت هایتان در برف استفاده کنید و بگذارید یک شب در هوا خشک شود تا لکه ها برطرف شوند.

4) برای دوام بیشتر بوت و نیم بوت، یک زیره لاستیکی محافظ اضافه کنید. بهترین کاری که می توانید برای بوت های خود در طول زمستان انجام دهید، اضافه کردن یک زیره لاستیکی محافظ نازک به کفی موجود است تا عمر کفی خود را افزایش دهید. اکثر کفاشی ها این خدمات را ارائه می دهند که قیمت آن بسته به کفش متفاوت است..

5) مراقب پاشنه های خود باشید. پاشنه های آسیب دیده را زودتر تعویض کنید. چرم کاکتوس توصیه می کند: مراقب وضعیت پاشنه‌های خود باشید، هر چه مدت بیشتری برای تعمیر آن‌ها صبر کنید، هزینه بیشتری برای شما به همراه خواهد داشت. به جای اینکه منتظر بمانید تا پاشنه های بوت هایتان (به ویژه بوت زنانه و نیم بوت زنانه پاشنه دار) دیگر قابل راه رفتن نباشند، وضعیت آنها را به طور منظم بررسی کنید و زمانی که شروع به ساییدگی کردند آنها را تعویض کنید تا یک تعمیر کم هزینه داشته باشید.

 

 

6) بوت و نیم بوت خود را با قالب کفش در فرم مناسب نگه دارید. شکل بوت زنانه بلند و یا بوت مردانه را می توانید با یک نگهدارنده بوت حفظ کنید.

 

7) روی موارد ضروری برای مراقبت از بوت جیر سرمایه گذاری کنید. در حالی که بوت و نیم بوت چرمی شما می توانند با باران یا برف برخورد کنند، چکمه های جیر شما نمی توانند. محصولات ضروری برای مراقبت از جیر برس جیر و پاک کن جیر هستند. پاک کننده جیر مانند یک پاک کننده مدادی عمل می کند زیرا وقتی روی جیر استفاده می شود گرد و غبار کمی از خود به جای می گذارد، پاک کننده پس از ساییدگی یا محو شدن پارچه از شر لکه های براق روی جیر خلاص می شود. سپس باید از برس برای پاک کردن گرد و غبار و پاک کردن جیر استفاده کرد و همچنین می تواند برای از بین بردن کثیفی استفاده شود.

 

8) از کرم های چرمی برای درمان خراشیدگی یا محو شدن رنگ بوت هایتان استفاده کنید. یک راه حل آسان برای رفع خراش یا تغییر رنگ، استفاده از کرم چرمی با یک برس کوچک است. برای رنگ پریدگی زیاد، تعمیر پارگی یا خراشیدگی، بوت های خود را به کفاشی ببرید. زمانی که نیاز به واکس قوی‌تر باشد، محصولات کرم چرمی را داریم که رنگدانه‌های بیشتری دارند— ولی معمولاً به دلیل بخارات قوی به مشتریان فروخته نمی‌شوند.»

 

9) در پایان هر بار پوشیدن بوت هایتان را پاک کنید. در پایان هر روز، بوت های خود را با یک تکه پارچه نخی پاک کنید تا گرد و غبار یا کثیفی انباشته شده را پاک کنید.

 

برخی از خدمات چرم کاکتوس

کفش چرم زنانه

 کیف چرم زنانه

۱۴۰۱/۴/۴ ۹:۳۸
ثبت نظر

مقالات مرتبط

با ساختن حساب کاربری در زمان خرید صرفه‌جویی کنید

لطفا شماره همراه خود را وارد کنید

کد وارد شده در پیامک بازیابی را اینجا وارد کنید

تومان
تخفیف شما : تومان

تومان

رنگ
سایز