نتیجه‌ای یافت نشد
انتخاب کیف مناسب یک چوب جادویی برای تغییر استایل خانوم ها

انتخاب کیف مناسب یک چوب جادویی برای تغییر استایل خانوم ها

انتخاب یک کیف جدید می‌تواند کار دشواری باشد؛ زیرا در انتخاب آن عوامل مختلفی باید در نظر گرفته شود تا به بهترین انتخاب دست یابید. اکثر افراد صرفا به رنگ یا برند توجه می‌کنند؛ در حالی که باید چیزهای بیش‌تری را در نظر بگیریم. اگر می‌خواهید بهترین استایل را داشته باشید، باید به این مسئله توجه کنید که آیا کیف به شما می‌آید یا خیر؟ به عبارت دیگر شما باید ببینید که شکل و نوع کیف با شکل اندام شما تا چه میزان تناسب دارد. شکل بدن، از ترکیبی از عواملی مانند ساختار استخوان، سن، ژنتیک، توزیع چربی و هورمون‌ها ناشی می‌گردد؛ بنابراین هر کس ممکن است شکل بدنی خاص خود را داشته باشد. اگر در این زمینه اطلاعاتی ندارید، ما اینجا هستیم تا به شما در کسب این دانش کمک کنیم. ما راهنمای زیر را گردآوری کرده‌ایم تا به شما کمک کنیم تیپ بدنی خود را شناسایی کنید تا بتوانید مدل کیف‌های مناسب با هر فرم بدنی را تشخیص دهید.

 

انواع شکل بدن

شکل بدن مستطیلی: شکل بدن مستطیلی، معمولاً به عنوان بدن مستقیم شناخته می‌شود؛ زیرا کمر کمتر مشخص است و اندازه ها برای شانه‌ها، شکم، سینه و باسن یکسان یا بسیار مشابه است. معمولا این شکل بدن را ورزشکاران دارا هستند. نیکول کیدمن و هیلاری داف را در نظر بگیرید. برای این دسته از افراد ما لباس‌های چرمی پرتره را به خریداران توصیه می‌کنیم و البته کیف کلاسیک برای شما عالی است.

شکل بدن گلابی : زنان با بدن گلابی شکل، لگن، پایین تنه و ناحیه ران پرتر با نیمه بالایی کوچکتر دارند. از سلبریتی‌های زن با این فرم بدن می‌توان به شکیرا، جنیفر لوپز و ریحانا اشاره کرد. ما به این دسته افراد، مدل کیف‌هایی را پیشنهاد می‌کنیم که دارای بند کوتاه هستند و بالای کمر قرار می‌گیرند.

مثلث معکوس: به طور معمول، کسانی که این شکل بدنی دارند، شانه‌های پهن‌تر و سینه‌های بزرگ‌تر با باسن‌ و پاهای باریک دارند. زنانی که به داشتن شکل مثلث معکوس معروف هستند، نائومی کمبل، مایلی سایرس و دمی مور هستند. اگر این شکل بدنی را دارا هستید، پیشنهاد می‌کنیم از مدل‌ کیف‌هایی استفاده کنید که دارای بند کیف یکطرفه چرم زنانه هستند، همراه با کیف‌ دستی چرم زنانه کوچک و کلاچ. اگر کیف شانه‌ای انتخاب می‌کنید، یک بند بلندتر انتخاب کنید تا کمرتان را برجسته کند.

بدن سیبی شکل : کسانی که بدن سیبی شکل دارند، شانه‌ها و باسن‌های تقریباً یکسانی دارند، و ناحیه کمر و سینه کمی پهن‌تر است. علاوه بر این، شما معمولاً پاهای باریکی خواهید داشت و با اپرا وینفری، تایرا بنکس و ادل هم گروه هستید. کیف‌ چرمی زنانه ساختار یافته و کیف‌ دستی چرم زنانه، لوازم جانبی مناسبی برای این فرم بدن هستند.

ساعت شنی: تیپ بدنی ساعت شنی معمولاً باسنی را نشان می‌دهد که از نظر عرض شبیه به شانه‌ها و سینه است و دارای خط کمری بسیار کوچک‌تر و مشخص است. از افراد مشهوری که به داشتن اندام ساعت شنی شهرت دارند، می‌توان به مرلین مونرو، کیم کارداشیان و بیانسه اشاره کرد. کسانی که شکل ساعت شنی دارند، خوش شانس هستند و به طور کلی هر نوع کیفی مناسب آن‌ها خواهد بود.

 

شکل بدن

 

اندازه

در هنگام خرید  کیف چرم زنانه، انتخاب سایز مناسب کیف، برای شما به همان اندازه مهم است که لباس سایز مناسب را انتخاب کنید. اگر اندازه کیف جدید شما برای بدن شما مناسب نیست، ممکن است نواحی اشتباه بدن شما را برجسته کند و بدن شما را با پتانسیل کامل خود نشان ندهد. به عنوان مثال، کسانی که قد بلندی دارند سعی کنند از پوشیدن کیف‌های سبک مینیاتوری خودداری کنند؛ زیرا تفاوت سایز بین شما و کیف بیش‌تر می‌شود. سعی کنید نوع وسایلی را که در کیف حمل می‌کنید بررسی کنید و بر اساس نیازتان کیف خود را انتخاب نمایید.

 

سبک و شکل کیف

سبک و شکل‌های مختلفی برای انتخاب وجود دارند. سعی کنید کیفی را انتخاب کنید که در درجه اول شکل بدن شما متعادل نمایش دهد. کیف می‌تواند توجه دیگران را از بخش‌هایی از بدن بردارد و به سایر بخش‌ها معطوف نماید. به یاد داشته باشید که نواحی بدن نزدیک به کیف شما بیش‌تر از سایرین مورد توجه قرار می‌گیرند، بنابراین مدل کیف خود را بر اساس آن انتخاب کنید. کیف‌ یکطرفه چرم زنانه کراس بادی برای خانم‌هایی که سینه‌های خیلی بزرگ یا خیلی کوچک ندارند، بسیار مناسب‌تر است؛ زیرا بند مورب آن‌ها را برجسته می‌کند.

 

سبک و شکل کیف

 

رنگ

انتخاب رنگ، یکی از مراحل ساده‌تر برای انتخاب کیف جدید است. تطبیق رنگ کیف با کفش چرم زنانه یا مردانه، یک روش کلاسیک برای هماهنگی اجزاست. شما این امکان را دارید که با کیف طرح‌دار، یک لباس ساده انتخاب نمایید که با یکی از رنگ‌های داخل کیف هماهنگ است و با لباس‌های رنگارنگ و شلوغ، یک کیف تک رنگ و خنثی انتخاب کنید.

 

راحتی کیف

قبل از خرید هر نوع کیفی، خودتان آن را آزمایش کنید تا از حمل آسان و راحت آن اطمینان حاصل نمایید. این به شما این امکان را می‌دهد که تصور بهتری از وزن خود کیف، در هنگام حمل داشته باشید. اگر در وضعیت بدنی خود مشکل دارید و وسایل زیادی حمل می کنید (مثلاً برای محل کار) استفاده از کوله پشتی چرم زنانه را پیشنهاد می‌کنیم.

 

راحتی کیف

 

مناسبت استفاده از کیف

در هنگام خرید کیف چرم زنانه، باید بدانید که این کیف قرار است در چه موقعیت‌هایی استفاده گردد. آیا برای محیط کار استفاده می‌شود یا یک رویداد مهم. آیا قرار است با لباس‌های رسمی ست گردد یا لباس‌های غیررسمی. اگر استفاده دلخواه را در ذهن دارید، پس از مناسب بودن ویژگی‌ها مطمئن شوید. بهتر است صاحب کیفی شوید که می‌توانید از آن در چند موقعیت استفاده نمایید.

 

میزان امنیت کیف

مهم است که فراموش نکنید که هدف اصلی همه کیف‌ها، نگهداری ایمن وسایل شماست. کیف‌های فانتزی برای حمل اقلام کم ارزش کاملاً مناسب هستند. با این حال هنگام حمل لپ‌تاپ، و هر چیز دیگر با ارزش در مکان‌های عمومی با ترافیک زیاد، کیف‌های سگک دار را توصیه می‌کنیم.

 

میزان امنیت کیف

سخن پایانی

هر شکل بدنی زیبایی خاص خود را دارد و به لوازم جانبی نیاز دارد تا آن را تکمیل نماید. کیف مناسب وسیله‌ای است که می‌تواند به راحتی این وظیفه خطیر را انجام دهد. پس قبل از انتخاب کیف لازم است بدانید که بدن شما چه فرمی دارد و به کدام کیف نیاز دارید. در مرحله بعد باید راحتی، موقعیت استفاده از کیف، میزان امنیت و سایر عوامل را در نظر بگیرید تا به بهترین انتخاب دست پیدا کنید. در ست کردن استایل خود سبک و رنگ کیف را حتما در نظر بگیرید. استفاده همزمان از کیف با طراحی شلوغ و لباس با تنوع رنگ زیاد زیبایی استایل شما را به حداقل می‌رساند پس از به کار بردن تعادل و قوانین رنگ‌ها غافل نشوید. در این راستا قصد داریم مرکزی را به شما معرفی نماییم که کیف‌ چرم زنانه شیک و به روز را طراحی می‌نماید و از چرم طبیعی و مرغوب در تولید محصولات خود استفاده می‌نماید. اگر به دنبال خرید کیف چرم زنانه هستید، از محصولات فروشگاه چرم کاکتوس دیدن نمایید.

 

۱۴۰۲/۳/۷ ۱۴:۱۶
ثبت نظر

مقالات مرتبط

با ساختن حساب کاربری در زمان خرید صرفه‌جویی کنید

لطفا شماره همراه خود را وارد کنید

کد وارد شده در پیامک بازیابی را اینجا وارد کنید

تومان
تخفیف شما : تومان

تومان

رنگ
سایز