نتیجه‌ای یافت نشد
با شلوار بگ چه استایل هایی جذابترت می کنه

با شلوار بگ چه استایل هایی جذابترت می کنه

استایل با شلوار بگ و کفش چرم زنانه را می‌توان در دسته استایل‌های خاص و جذاب و در عین جسورانه قرار داد.

پوشیدن این شلوار و استایل کردن آن نشان‌دهنده این امر است که این افراد می‌دانند که چه می‌خواهند و چه استایلی را می‌پسندند.

احتمالا شما نیز از جمله کسانی هستید که علاقه خاصی به پوشیدن این مدل شلوار داشته باشید اما ممکن است نحوه ست کردن درست و اصولی آن را بلد نباشید و این امر شما را سردرگم کرده باشد. اگر شلوار بگ را با لباس‌های نامناسب بپوشید که هیچ ارتباطی با آن ندارند نتیجه منفی در پی داشته و ممکن است ظاهر نامناسبی برای خود ایجاد کنید.

در این مقاله از سایت چرم کاکتوس به بررسی استایل با شلوار بگ خواهیم پرداخت و استایل‌هایی که می‌توانید با شلوار بگ داشته باشید را به شما معرفی خواهیم کرد. برای افزایش و به‌روز کردن اطلاعات خود تا انتهای مطالب ما را همراهی کنید.

 

شلوار بگ را چگونه ست کنیم؟

برخلاف سال‌های قبل که شلوارهای اسکینی و جذب مد بود، امروزه استفاده از شلوارهای گشاد و بگ با مدل‌های مختلف کفش زنانه و کیف زنانه ترند شده است و شما می‌توانید این مدل شلوارها را در هر فصلی از سال استفاده کنید.

نحوه ست کردن شلوار بگ کار چندان سختی نیست فقط کافیست به محیطی که می‌خواهید در آن حضور پیدا کنید و همچنین فرم بدنی و لباس‌های موجود در کمد لباس خود توجه داشته باشید. در صورت دلخواه نیز می‌توانید لباس مناسبی را خریداری نمایید.

می‌توانید شلوار بگ را با کت، بلیزر، کراپ و مانتو، تی‌شرت و... استفاده کنید و استایل خود را با اکسسوری‌های مناسب جذاب‌تر کنید که در ادامه به بررسی کامل‌تر آن خواهیم پرداخت.

 

انواع استایل با شلوار بگ

در این قسمت قصد داریم انواع مختلف استایل‌هایی که می‌توانید با شلوار بگ داشته باشید را به شما معرفی کنیم:

 

1. استایل بیزنس-کژوال و شلوار بگ

شلوار بگ را با پیراهن سفید دکمه‌دار بپوشید. از النگو، ساعت یا دستبند طلا و استیل اصل استفاده کنید. می‌توانید پیراهن آستین بلند یا آستین کوتاه را انتخاب کنید. در استایل کژوال با توجه به شروع فصل تابستان از صندل چرم استفاده کنید تا راحتی و زیبایی بیشتری را به خود هدیه کرده باشید.

 

استایل بیزنس-کژوال و شلوار بگ

 

2. استایل مونوکروم با شلوار بگ

با شلوار بگ و گشاد استایل مونوکروم یا یک‌رنگ را انتخاب کنید. استفاده از این استایل رنگ روشن با لباس‌های گشاد بهترین انتخاب شما برای روزهای گرم اواخر بهار و فصل تابستان است که خنکی و حس خوب را برای شما به همراه خواهد داشت.

شما می‌توانید از یک شلوار بگ سفید، کرم یا شیری به همراه شومیز یا تی‌شرت سفید، کرم یا شیری رنگ استفاده کنید. کفش مجلسی زنانه پاشنه‌دار و نوک تیز بپوشید و استایل نیمه مجلسی ایجاد کنید یا با پوشیدن کفش چرم اسپرت زنانه استایل مونوکروم اسپرت داشته باشید.

استفاده از اکسسوری مناسب و کیف چرم زنانه را فراموش نکنید.

 

استایل مونوکروم با شلوار بگ

 

3. شلوار بگ فاق بلند

اگر دوست دارید پاهایتان کشیده‌تر و در نتیجه قد شما بلندتر دیده شود استفاده از شلوار بگ فاق بلند گزینه خوبی برای شما خواهد بود. این مدل شلوار بگ را با بادی، بلوز جذب ساده، یا تی‌شرت بپوشید. برای زیباتر شدن استایل خود شلوار بگ فاق بلند را با کمربند استفاده کنید. کمربند بزرگ هم‌جنس و همرنگ شلوار، کمربند چرم نازک یا زنجیری گزینه‌های مناسبی هستند.

کفش چرم زنانه کالج، کفش چرم زنانه مجلسی و اسپرت را می‌توانید با این مدل شلوار بگ بپوشید.

 

شلوار بگ فاق بلند

 

4. استایل کلاسیک با شلوار بگ

شما می‌توانید با استفاده از شلوار بگ، کت کوتاه، کفش چرم زنانه کالج یا مجلسی، تاپ، کیف چرم زنانه دستی یا کمری و اکسسوری مناسب مانند عینک، دستبند و گردنبند استایل کلاسیک شیک داشته باشید. در استایل کلاسیک می‌توانید از کت کوتاه با انواع طرح‌های مختلف استفاده کنید که بهتر است شلوار بگ با طرح ساده را با این کت بپوشید.

 

استایل کلاسیک با شلوار بگ

 

5. کراپ و شلوار بگ

پوشیدن کراپ با شلوار بگ جین یا جنس‌های دیگر آن بسیار ترند شده است و البته استایل جذابی نیز محسوب می‌شود. کراپ ساده، بندی و مدل‌های دیگر آن را در هر رنگی که دوست دارید می‌توانید با شلوار بگ بپوشید. در فصل تابستان از رنگ‌های لاکی و روشن استفاده کنید. برای بیرون رفتن از منزل می‌توانید مانتو نخی با رنگ خنثی و روشن، کفش چرم اسپرت زنانه، کیف چرم زنانه یک‌طرفه و اکسسوری دلخواه خود را نیز بپوشید.

 

 کراپ و شلوار بگ

 

6. کت بلیزر و شلوار بگ

استایل متشکل از شلوار بگ و کت بلیزر نیز از دیگر استایل‌های ترند است که طرفداران زیادی نیز دارد. اگر بیزینس شخصی دارید یا در یک شرکت خصوصی کار می‌کنید می‌توانید از این استایل استفاده کنید. با استفاده از کت بلیزر ساده، شلوار بگ و پیراهن می‌توانید یک استایل رسمی داشته باشید که یک کیف چرم زنانه دستی نسبتا بزرگ و کفش چرم زنانه آن را تکمیل خواهد کرد.

اما این استایل اگر با کراپ، تی‌شرت و کفش چرم زنانه اسپرت انتخاب شود استایلی اسپرت‌ محسوب می‌شود که می‌توانید در موقعیت‌های غیررسمی از آن استفاده کنید.

 

کت بلیزر و شلوار بگ

 

7. استایل ساحلی با شلوار بگ

شلوار بگ با جنس‌های مختلف در سطح بازار موجود است که شما با توجه به نیاز خود می‌توانید مناسب‌ترین آن را انتخاب کنید. در فصل تابستان رفتن به کنار دریا و قدم زدن در ساحل برای بسیاری از مردم مساوی است با ایجاد حس خوب و آرامش. این حس خوب زمانی کامل خواهد بود که شما استایل مناسبی را نیز انتخاب کرده باشید.

پس برای تابستان و داشتن استایل ساحلی می‌توانید شلوار بگ نخی رنگ روشن، تی‌شرت، بلوز یا پیراهن کمی بلند رنگ روشن، صندل زنانه تخت به همراه عینک، کلاه حصیری، کیف زنانه کوچک حصیری یا جنس‌های دیگر اما سبک وزن، دستبند و گردنبند مناسب را تهیه کرده و بپوشید.

 

استایل ساحلی با شلوار بگ

 

8. مانتو و شلوار بگ

استفاده از شلوار بگ به همراه مانتو انتخاب بسیاری از بانوان عزیز در روزهای خنک و گرم است و با توجه به سردی یا گرمی هوا جنس مانتو و شلوار بگ تغییر خواهد کرد. از این‌رو شما می‌توانید مانتو و شلوار بگ ست از جنس لینن که همرنگ نیز هستند را برای تابستان انتخاب کنید که انتخاب مدل مانتو کاملا به سلیقه شما بستگی دارد اما بهتر است ترجیحا جلو بسته باشد.

شلوار بگ جین و مانتو کبریتی یا پشمی نازک نیز انتخابی مناسب برای فصل بهار و اوایل پاییز هستند که می‌توانید با کفش چرم زنانه اسپرت و کیف چرم زنانه یک‌ طرفه آن را استفاده کنید.

 

مانتو و شلوار بگ

 

9. شومیز و شلوار بگ

شومیز و شلوار بگ از دیگر استایل‌های زیبا و پرطرفدار است که می‌توانید با شلوارهای بگ و گشاد داشته باشید. شومیزهای جلوباز و شلوار بگ از جمله گزینه‌های انتخابی مناسب برای تابستان و بهار است که خنکی را برای شما به همراه دارد و تحمل گرما را آسان خواهد کرد.

شما می‌توانید شومیز را بر روی یک تاپ یا پیراهن بپوشید. صندل زنانه لژدار و در صورت تمایل ونس یا کفش چرم زنانه اسپرت انتخاب مناسبی هستند.

 

شومیز و شلوار بگ

 

10. یقه اسکی و شلوار بگ

داشتن استایل زیبا در فصل‌های سرد نشان از اهمیت هرچه بیشتر شما به استایلتان خواهد بود. اگر علاقه شما به پوشیدن شلوار بگ بسیار زیاد است می‌توانید از این شلوار حتی در روزهای سرد استفاده کنید و از پوشیدن آن لذت ببرید.

شلوار بگ را با یقه اسکی بپوشید. یقه اسکی و بادی با جنس ضخیم به همراه شلوار بگ کتان و جین می‌تواند شما را در برابر سرما حفظ کند. از یک کت پشم یا چرم استفاده کنید تا سرمای هوا برای شما لذت‌بخش شود.

 

یقه اسکی و شلوار بگ

 

11. هودی و شلوار بگ

پوشیدن هودی و شلوار بگ با کفش زنانه اسپرت برای بسیاری از جوانان و نوجوانان آنقدر جذاب و لذت‌بخش است که آن‌ها برای شروع فصل سرما لحظه شماری می‌کنند. شما می‌توانید هودی با رنگ و طرح‌های مختلف را به همراه شلوار بگ بپوشید و زیبایی، راحتی و خاص بودن را تجربه کنید.

موهای فر یا لخت تا بالای شانه، کیف چرم زنانه کراس بادی، کفش اسپرت در مدل و برندهای مختلف و اکسسوری را با هودی و شلوار بگ داشته باشید تا زیبایی و جذابیت هرچه بیشتر را تجربه کنید.

 

هودی و شلوار بگ

 

12. ترنچ کت بلند و شلوار بگ

اگر به‌دنبال داشتن استایل شیک و تک با شلوار بگ هستید آن را با ترنچ کت بلند، پیراهن یا بافت، کتونی یا نیم بوت چرم، کیف کراس بادی و اکسسوری مانند عینک، دستبند و گوشواره بپوشید.

شما می‌توانید با این آیتم‌ها استایل مونوکروم روشن یا حتی مشکی ایجاد کنید.

 

ترنچ کت بلند و شلوار بگ

 

13. استایل با شلوار بگ پاره

شلوار بگ زاپ‌دار یا پاره ترند شده است که می‌توانید استایل‌های جذاب و شیکی با آن داشته باشید. شلوار بگ پاره را با تی‌شرت، پیراهن، شومیز یا کراپ می‌توانید بپوشید. با توجه به نوع لباسی که انتخاب می‌کنید کفش زنانه، کیف زنانه و اکسسوری را نیز انتخاب کنید. با شلوار بگ پاره می‌توانید استایل مونوکروم، سیاه و سفید و یا رنگی داشته باشید که تماما به سلیقه شما بستگی دارد.

 

استایل با شلوار بگ پاره

 

14. شلوار بگ در استایل مردانه

آقایان جوان و نوجوان نیز در صورت دلخواه می‌توانند شلوار بگ را در استایل خود داشته باشند. به این صورت که می‌توانند از یک تی‌شرت سفید یا مشکی به همراه شلوار بگ استفاده کنند. کفش چرم مردانه اسپرت یا ونس، کیف چرم مردانه و اکسسوری مانند عینک، زنجیر، دستبند و ساعت این استایل را جذاب‌تر خواهد کرد.

استایل‌های مردانه با شلوار بگ برای فصل تابستان از جنس نخی هستند و این استایل در فصل زمستان و پاییز با کت پشمی و لباس‌های ضخیم انتخاب خواهند شد.

 

شلوار بگ در استایل مردانه

 

نتیجه گیری

شلوار بگ از شلوارهای ترند و بسیار پرطرفدار محسوب می‌شود که می‌توانید از جنس‌های مختلف این مدل شلوار در هر فصل‌ سال استفاده کنید. اگر سلیقه خوبی داشته باشید و با اصول پایه استایل کردن لباس نیز آشنایی نسبی داشته باشید می‌توانید استایل‌های جذابی با شلوار بگ انتخاب کنید. اگر نمی‌دانید چه تیپی با شلوار بگ برای شما مناسب است ما در این مقاله استایل‌های زیاد و متنوعی را با جزئیات به شما معرفی کردیم که می‌تواند به شما در انتخاب بهترین آن کمک کند.

 

سایر مقالات مرتبط

چگونه استایل خود را پیدا کنیم

استایل با شلوار کارگو

۱۴۰۳/۳/۲ ۲۰:۲۸ استایل دخترانه
ثبت نظر

مقالات مرتبط

با ساختن حساب کاربری در زمان خرید صرفه‌جویی کنید

لطفا شماره همراه خود را وارد کنید

کد وارد شده در پیامک بازیابی را اینجا وارد کنید

تومان
تخفیف شما : تومان

تومان

رنگ
سایز