نتیجه‌ای یافت نشد
ارتباط کفش با شخصیت انسان

ارتباط کفش با شخصیت انسان

اگر با یک مشتری مهم قرار ملاقات دارید و هیچ شناخت قبلی از ویژگی‌های شخصیتی و نقاط قوت و ضعف او ندارید یا قرار است کارمند آینده خود را در یک مصاحبه شغلی، انتخاب نمایید، احتمالا علاقه‌مندید، شخصیت او را قبل از همکلام شدن حدس بزنید. علاوه بر آن، همه ما علاقه داریم که شناخت بیش‌تری نسبت به خود و دیگران پیدا کرده و رازهای پنهان شخصیت دیگران را در اولین برخورد با آن‌ها کشف کنیم. عوامل زیادی وجود دارند که معرف شخصیت و علایق افراد هستند. یکی از آن‌ها، کفش است. کفش‌ها، دروازه‌ای به سوی شناخت سلایق و ترجیحات انسان و همچنین بیان‌گر موقعیت سیاسی-اجتماعی او در جامعه، قومیت و ریشه‌های فرهنگی او هستند. کفش‌ها این قابلیت را دارند که با زبان بی‌زبانی در مورد انسان‌ها صحبت کنند و رازهای مگوی آن‌ها را فاش نمایند، فقط کافیست که به آن‌ها توجه نمایید. تا انتهای مطلب با ما همراهی کنید تا شما را با زبان کفش‌ها آشنا کرده و مطالبی را در این زمینه با شما به اشتراک بگذاریم.

 

کفش کالج

فردی که دارای یک جفت کفش کالج چرم است، همیشه در مسیر پیشرفت و ترقی حرکت می‌کند. کفش‌های کالج به ​​خوبی در مورد شیوه زندگی او صحبت می‌کنند، اینکه چگونه او دوست دارد چیزهای حداقلی، ساده و درجه یک را حفظ کند و شخصیتی آرام و خونگرم دارد. در یک مهمانی یا جمع دوستانه، بلافاصله مورد توجه قرار می‌گیرد و او را در هر محیط حرفه‌ای قابل اعتماد می‌کند. او کسی است که دوست دارد هوشمندانه اما با ظاهر معمولی لباس بپوشد و شاید نشانه‌ای از این باشد که از تکلف و پیچیدگی دوری می‌کند. اين افراد معمولا مسئولیت‌پذیر هستند و هر جایی که کار می‌کنند، اعتماد مدیران خود را جلب می‌کنند. ویژگی دیگر آن‌ها این است که در انتخاب دوست حساسند و دوست دارد با افراد خوب دوست شوند.

 

کفش کالج

کفش کلاسیک

این کفش گویای سلیقه والایی است که این افراد دارند. کفش چرم زنانه و مردانه پوسته گاوی براق آن‌ها، توجه را به خود جلب می‌کند و جایگاه والای شخص را به دیگران نشان می‌دهد ، اعتماد به نفس این فرد را تقویت کرده، شخصیت او را برجسته می‌سازد و هاله‌ای از قدرت را به نمایش می‌گذارد که او را به متحدی قوی در بین هم عصرانش تبدیل می‌کند. دارنده کفش کلاسیک می‌داند که چگونه تیم‌ها را رهبری کند و با اراده و ذهنی قوی موقعیت‌های مختلف را مدیریت کند.

 

کفش کلاسیک

کفش پاشنه بلند

مطالعات نشان داده است که وقتی زنی کفش پاشنه دار چرم زنانه مجلسی  می‌پوشد، جذاب‌تر به نظر می‌رسد. بسیاری از افراد معتقدند که زنانی که کفش‌های پاشنه بلند می‌پوشند، از ثبات عاطفی برخوردار نیستند. آن‌ها به احتمال زیاد، اعتماد به نفس ندارند و به وضوح مایل به تحمل درد ناشی از پوشیدن کفش‌های پاشنه بلند هستند. بر اساس مطالعه، پاسخ منفی است. افرادی که کفش مجلسی چرم می‌پوشند، نسبت به همتایان خود از نظر احساسی بی ثبات‌تر نیستند. خانم‌ها کفش پاشنه دار می‌پوشند نه به این دلیل که اعتماد به نفس ندارند؛ بلکه به این دلیل که این انتخاب کفش، به آن‌ها احساس زیبایی و قدرت می‌دهد. این افراد در دنیای تجارت، بسیار پر تلاش هستند و از هیچ کوشش برای انجام مسئولیت خود دریغ نمی‌کنند. آن‌ها تلاش می‌کنند که صدای خود را به گوش مردان هم ترازشان برسانند و با آن‌ها رقابت کنند و در عین حال، ظرافت‌های زنانه خود را نیز حفظ کنند.

 

کفش پاشنه بلند

 

کفش اسپرت

افرادی که کفش اسپرت چرم زنانه می پوشند، کسانی نیستند که به سبک شخصی و مد فکر کنند. در فعالیت شغلی ، منظم، هدف گرا و سخت کوش هستند. دوست دارند کفش‌هایی بپوشند که آن‌ها را راحت نگه می‌دارند و می‌توانند به کمک آن به سرعت در اطراف حرکت کنند. آن‌ها معمولا یک برنامه شلوغ و پر از فعالیت‌ها در کنار شغل و کارهای روزمره دارند، تمایلی ندارند استراحت‌ زیادی داشته باشند، زیرا معتقدند مشغله‌های زیاد، به پیشرفت آن‌ها کمک می‌کند. افراد اسپرت پوش، با انگیزه هستند. سریع کار می‌کنند و به استقلال شخصی اهمیت می‌دهند.

 

کفش اسپرت

بوت

افرادی که بوت می پوشند، عمل‌گرا و واقع بین هستند. یکی دیگر از ویژگی‌های آن‌ها، سرسختی و صراحت کلام است که گاهی ممکن است باعث آزار دیگران شود. علاقمندان به این نوع کفش، معمولا با خیالبافی، رابطه‌ای ندارند و از آنجایی که معتقدند مسائل غیر قابل پیش بینی و خارج از کنترلی وجود دارد و تنها چیزی که تحت کنترل آن‌هاست، تلاش آن‌ها برای رسیدن به هدف است؛ بنابراین به جای فکر کردن زیاد به مشکلات، اقدام به حل آن‌ها می‌کنند و توجه ویژه‌ای به برنامه ریزی امور دارند.

 

بوت

صندل

شما احتمالا اولین نفر در جمع دوستان خود هستید که از مد و موسیقی و فرهنگ رایج مطلع هستید و جزو آن دسته از افرادی هستید که زندگی را سخت نمی‌گیرید و به حرف و قضاوت دیگران اهمیتی نمی‌دهید. صداقت و مهربانی می‌تواند یکی از ویژگی‌های بارز شما باشد. شخصیت شما آرام و متین است و تفریح کردن یکی از اولویت‌های زندگی شماست.

 

صندل زنانه

کفش تخت

هیچ موفقیتی بدون داشتن یک هدف و چشم انداز روشن، امکان‌پذیر نیست. افراد دارنده کفش تخت، برای رسیدن به اهداف خود و انجام صحیح مسئولیت‌هایی که بر عهده دارند سخت تلاش می‌کنند و تمام موانع را از سر راه خود برمی‌دارند. این افراد، اراده قوی دارند و در برابر طوفان‌های زندگی مقاوم هستند. منبع انگیزه، در درون آن‌ها وجود دارد و بسیار به اهداف خود متعهد هستند. روی یادگیری مهارت‌های جدید تمرکز می‌کنند و در عین توانایی‌ها و مقامات بالایی که به خاطر تلاششان به دست آورده‌اند، شخصیت فروتنی دارند و به دیگران حسادت نمی‌کنند.

 

سخن آخر

افراد برای برقراری ارتباط با دیگران، نیاز دارند تا اطرافیان خود را شناسایی کنند، نقاط قوت او را بدانند و بر آن تاکید کنند و خط قرمزهای آنان را شناسایی کرده و از آن برحذر باشند. اولین موردی که در برخورد با دیگران نظر ما را جلب می‌کند، ظاهر و پوشش دیگران است که کفش یک بخشی از آن است. البته ممکن است که افراد متناسب با موقعیت و محیط کفش متفاوت بپوشند اما نمی‌توانند علاقه خود را به نوع خاصی از کفش کتمان کنند. در این نوشتار تلاش کردیم تا اطلاعات مختصری در مورد ارتباط کفش با شخصیت انسان به شما ارائه دهیم تا در برخورد با افراد بتوانید زبان کفش آن‌ها را متوجه شوید. اگر تمایل به خرید  کفش چرم زنانه ( صندل چرم زنانه، کفش پاشنه دار چرم، بوت زنانه، کفش اسپرت چرم زنانه و ...) یا کفش چرم مردانه دارید و به کیفیت بالای آن هم بسیار اهمیت می‌دهید پیشنهاد می‌کنیم که از فروشگاه اینترنتی کیف و کفش چرم کاکتوس بازدید فرمایید. همه کفش‌های این فروشگاه از چرم طبیعی تولید شده و از دوخت مطلوبی برخوردار است و پس از خرید کفش چرم، شما صاحب یک دوست ماندگار و سازگار با پای خود می‌شوید.

 

۱۴۰۲/۲/۱۶ ۱۷:۱۵ ۳۹۱

امتیاز دهید

ثبت نظر

مقالات مرتبط

با ساختن حساب کاربری در زمان خرید صرفه‌جویی کنید

لطفا شماره همراه خود را وارد کنید

کد وارد شده در پیامک بازیابی را اینجا وارد کنید

تومان
تخفیف شما : تومان

تومان

رنگ
سایز