نتیجه‌ای یافت نشد
23 استایل دخترانه ترند 2024 برای شیک و خاص شدن

23 استایل دخترانه ترند 2024 برای شیک و خاص شدن

مد بهترین شکل هنری است که بر اساس روش‌های زیبایی‌شناختی به شما کمک می‌کند با استفاده از لباس‌ها، کفش و کیف و اکسسوری‌ خاص با جنس چرم یا... استایل خود را ساخته و در اجتماع ظاهر شوید.

مد با استایل‌های مختلف تعریف می‌شود که در هر بازه زمانی یک استایل ترند شده و بسیاری از مردم به‌صورت خودجوش از آن پیروی می‌کنند و با این روش فکر و باورها، اعتقادات، شخصیت و نگرش خود را تا حدودی نشان می‌دهند.

پیدا کردن استایل موردعلاقه و پوشیدن لباس به این سبک به شما حس خوبی خواهد داد و با این کار اعتماد به‌نفس داشته و در هر جمعی با روحیه خوب ظاهر خواهید شد. به همین دلیل در این متن از بلاگ چرم کاکتوس به بررسی استایل‌های مختلف پرداخته شده است تا راه انتخاب استایل خاص شما را آسان سازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

 

اهمیت انتخاب سبک استایل

هر استایلی با یکسری اصول و قواعد تعریف می‌شود و هر کدام روش‌هایی برای اجرا دارند. شما با انتخاب سبکی که به روحیات شما نزدیک است و راحت‌تر هستید می‌توانید حس بهتری در خود ایجاد کنید. با این‌ کار احساس توانمندی، قدرت و اعتماد به‌نفس را در خود تقویت کرده و در موقعیت‌های مختلف با بهترین ورژن خود حضور خواهید داشت.

همچنین با انتخاب استایل مناسب خود و شخصی‌سازی آن در واقع راهی آسان برای معرفی روحیات، افکار و اعتقادات خود را در پیش خواهید گرفت. با توجه به اهمیت مطالب گفته شده پیشنهاد می‌شود استایل خاص خود را انتخاب کنید.

 

معرفی 23 استایل دخترانه ترند برای فصل‌های مختلف سال

گاهی با وجود داشتن حجم انبوهی از لباس با سبک، طرح و رنگ مختلف و متنوع ممکن است انتخاب یک استایل مناسب برای شما بسیار دشوار شود.

در این بخش از بلاگ ما 23 استایل دخترانه که ترند شده است را معرفی خواهیم کرد تا به این روش شما را در انتخاب یک استایل مناسب و زیبا کمک کنیم و بتوانید آن‌چه برای شما بهتر است را انتخاب کرده و استفاده نمایید.

 

1. استایل خیابانی

استایل خیابانی استایل مورعلاقه بسیاری از جوانان است و بیشتر افرادی که به حوزه مد علاقه خاصی دارند از این سبک پیروی می‌کنند. در این سبک علاقه شخصی فرد بیشتر دخیل بوده و از جزئیات با سلیقه خود استفاده شده و ترکیب می‌شوند. لباس‌های راحت، لش و ورزشی، کفش‌های اسنیکر، انواع لباس‌ و شلوار جین، تی‌شرت‌ها، و لباس‌های اسپرت و کلاه و شال، کیف چرم زنانه، دامن و کراپ مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

استایل خیابانی

 

2. استایل هنری

بیشتر دختران و پسران که در حوزه‌های مختلف هنری مشغول فعالیت هستند معمولا استایل هنری را انتخاب می‌کنند. در این استایل المان‌ها، آیتم‌ها، رنگ‌ها و دیگر عناصر برگرفته از مبانی اصلی هنرهای تجسمی شکل می‌گیرند. لازمه داشتن یا ساخت یک استایل هنری شناخت مبانی هنر است که علم اصول چیدمان و ترکیب عناصر به شما کمک می‌کند که استایل هنری را شخصی‌سازی کنید. این استایل را می‌توانید با استفاده از کفش چرم زنانه خاص کنید.

 

استایل هنری

 

3. سبک قومی

در سبک قومی، قومیت‌ها و نحوه پوشش و البسه آن‌ها در استایل انتخابی دخیل هستند. به این صورت که شما بخش یا تمام استایل خود را با الهام گرفتن یا در نظر گرفتن البسه یک قومیت خواهید ساخت. البته در انتخاب این سبک لباس بهتر است دقت داشته باشید که از شما به جرم تصرف فرهنگی شکایت نشود.

در این سبک استایل می‌توانید از لباس‌های ملیت‌ و قومیت‌های مختلف ایران مانند کورد، بلوچ، عرب، گیلک، لر یا کشورهای دیگر مانند ژاپن، مکزیک، افغانستان و... الهام بگیرید.

 

سبک قومی

 

4. سبک لباس ساحلی

استایل ساحلی سبک موردعلاقه بسیاری از دخترخانم‌ها به‌خصوص در ایام گرم سال و در تابستان و بهار است. لباس‌های ساحلی به‌صورت حلقه آستین و دامن چین‌دار یا محجبه‌تر نیز موجود هستند. جنس این لباس‌ها معمولا نازک و خنک است و رنگ‌های شاد و جذاب با طرح گل یا هر طرح‌های زیبای دیگر در آن‌ها اجرا شده است. لباس ساحلی را با صندل، کیف چرم زنانه و کلاه فلاپی(حصیری) استایل می‌کنند.

 

سبک لباس ساحلی

 

5. استایل بوهمین یا کولی

بوهمین در زبان فرانسوی به معنی کولی است و استایل بوهمین برگرفته از نحوه پوشش مهاجران اروپایی است. در این سبک لباس شما از قوانین و چهارچوب خاصی پیروی نخواهید کرد و فقط لازم است روحیه جسورانه‌ای داشته باشید و با سلیقه خود هر لباسی که دوست دارید را بر تن کنید. در این استایل معمولا از پارچه‌های نازک با طرح و رنگ‌های شاد که با طبیعت اطراف ما همخوانی دارد استفاده می‌‎شود.

همچنین از اکسسوری‌ زیاد و شلوغ، پر و مواردی این چنین استفاده می‌شود. آرایش طبیعی و نسبتا ساده بعد دیگری از آن است.

 

استایل بوهمین

 

 

6.استایل لش

از جمله بارزترین و مشخص‌ترین ویژگی استایل لش می‌توان به ساختارشکن بودن آن اشاره کرد چرا که در اکثر استایل‌ها و سبک‌ها اندازه بودن و انتخاب سایز درست لباس مهم و ضروری است در حالی که این موضوع در رابطه با استایل لش هیچ اهمیتی ندارد.

اگر به نوشته‌ها و المان‌های روی لباس‌های لش توجه کرده باشید متوجه خواهید شد که این استایل غالبا اعتراض‌آمیز بوده و گاها برخلاف قوانین القا شده بر جامعه است به‌ همین دلیل بیشتر کسانی که طرف‌دار این سبک هستند شخصیتی درونگرا و قانون‌شکن دارند.

از آن‌جایی که این سبک تابع ساختارشکنی و سنت‌شکنی است بنابراین بسیار شایسته است که نام لش را برای آن در نظر بگیریم.

 

 

7. استایل کلاسیک

استایل کلاسیک استایلی شیک و برازنده است که در هر زمانی ایده‌آل‌ترین استایل خواهد بود که وقار و متانت شما را نشان خواهد داد. این استایل در عین سادگی و ظرافت بسیار شیک و مدرن است. در این سبک لباس خبری از طرح و رنگ شلوغ نیست و بیشتر به کیفیت توجه می‌شود. همچنین رنگ‌های خنثی و طرح‌های ساده‌تر بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

ماهیت استایل کلاسیک

 

8.استایل مینیمال

مهمترین شاخصه در استایل مینیمال، حذف تجملات و زرق و برق و برجسته‌سازی اصول و توجه به آن‌ها در استایل است که می‌تواند شامل کیفیت پارچه، رنگ و برش و دوخت لباس باشد.

در اصول مد مینیمالیستی تجملات و مصرف‌گرایی جایی ندارد و لازم است نسبت به حذف لوازم و وسایل اضافی اقدام کرد و صرفا از چیزهایی که باارزش هستند و معنابخش زندگی هستند استفاده شود. پس برای داشتن استایل مینیمال کافیست که شما حداقل‌ها را در کمد لباس خود داشته باشید که به شما حس خوبی داده و شادی‌آفرین هستند.

البته این به معنی شلختگی و پوشیدن هر لباسی نیست بلکه با رعایت اصول مینیمالیستی در نهایت یک استایل ساده اما زیبا و شیک خواهید داشت که مورد تایید هرکسی خواهد بود. همچنین در صورت دلخواه می‌توانید از سبک‌هایی که توسط برندهای مختلف ارائه می‌شود پیروی کنید و بدین صورت مسیر فکری خود را مشخص کنید.

 

استایل مینیمال چیست

 

9. استایل دارک

استایل دارک امروزه طرفداران بسیار زیادی را از بین زنان و مردان به سمت خودش جذب کرده و لازمه‌ی تکمیل کردن یک استایل دارک چیزی نیست جز استفاده از کفش چرم زنانه یا سایر پوشاک با رنگ مشکی.

این استایل می‌تواند در محیط‌های مختلف رسمی، اداری، مجلسی و... به‌خوبی خودنمایی کند. استایل تیره یا دارک امروزه جایگاه ویژه‌ای در دنیای مد و فشن پیدا کرده و به ‌شکل خاصی از رنگ مشکی استفاده می‌کند و برای این‌که بتوانید پوشش خود را با آن هماهنگ کنید باید از یک‌سری ویژگی‌ها مطلع باشید که در ادامه به‌صورت مفصل درباره‌ی آن‌ها صحبت خواهیم کرد.

اگر شما هم جزو یکی از طرفداران این سبک هستید و قصد دارید با رنگ مشکی هماهنگی فوق‌العاده‌ای را در تیپ و ظاهر خود ایجاد ‌کنید حتما تا انتهای این متن همراه ما باشید تا نکات مهمی درباره‌ی این استایل جذاب به شما ارائه دهیم.

 

استایل گرانچ

 

10. استایل کلاسیک تاجر

استایل کلاسیک تاجر در واقع یک سبک لباس غربی است که بیشتر جنبه غیررسمی دارد اما اگر برخی جزئیات آن عوض شود به سبکی رسمی تغییر خواهد یافت. در این استایل استفاده از پیراهن، بلوز، دامن، لباس، ژاکت، پلیور و کت و شلوار، دامن بلند تا روی زانو با بلوز یا پیراهن یقه‌دار مرسوم است. این استایل برای کارمندانی که اجباری به پوشیدن لباس‌های رسمی و خاص در محل کارشان نیست مناسب است.

 

11. استایل غیررسمی

در استایل غیررسمی، راحتی و آسایش شما اولویت انتخاب است. این استایل معمولا استفاده روزمره دارد و شما لباس‌هایی را می‌پوشید که در آن راحت هستید و همزمان شما را شیک و زیباتر نشان خواهد داد.

 

12. استایل لباس شب پر زرق و برق

استایل لباس شب پر زرق و برق مناسب افرادی است که به لباس‌های شب با تزئینات مجلل و پر زرق و برق علاقه دارند. لباس‌های بلند دامن‌دار پف یا مدل ماهی با تزئینات سنگ، منجوق و ملیله که درخشندگی خاصی دارند در این استایل استفاده می‌شوند. این استایل معمولا برای مراسم‌ها و مجالس قابل استفاده هستند.

 

13. استایل عجیب و غریب

اگر دوست دارید از لباس‌هایی با طرح و رنگ شلوغ و جیغ که انرژی زیاد و شخصیت جسورانه را نشان دهد در واقع از استایل عجیب و غریب یا اکسوتیک پیروی خواهید کرد. لباس‌هایی با رنگ‌های جیغ، طرح‌های مختلف و بزرگ و شلوغ و گلدوزی و... در این سبک استفاده می‌شوند.

 

14. استایل اسپرت یا سبک لباس ورزشی

لباس‌های ورزشی معمولا لباس‌های بسیار راحت با تنخور زیبا هستند که از پارچه‌های باکیفیت تولید می‌شوند. این لباس‌ها در گذشته معمولا فقط توسط ورزشکاران استفاده می‌شد اما امروزه شاهد این هستیم که بسیاری از مردم در طول روز از این سبک لباس ترند استفاده کرده و بسیار خوشحال و راضی به‌نظر می‌رسند.

 

15. استایل دخترانه

استایل دخترانه نشان دهنده روحیات زنانه و ظریف شما خواهد بود که معمولا از لباس‎‌های صورتی رنگ و پاستیلی با طرح گل و سایر طرح‌های ناز و زیبا استفاده خواهد شد. شما می‌توانید از انواع پیراهن، دامن چین‌دار و پفی، تاپ جین و اکسسوری‌های زیبا مانند کیف چرم زنانه، پاپیون و تور استفاده کنید که حس زیبایی، ظرافت و اعتماد به‌نفس را در شما تقویت کند.

 

16. استایل بدن‌ نما

اگر به‌دنبال یافتن استایلی هستید که زیبایی‌های بدن شما را برجسته سازد استایل بدن‌نما را انتخاب کنید. این استایل با لباس‌هایی که قسمت‌های محدودی از بدن شما را می‌پوشاند یا تنگ هستند ساخته می‌شود. اگر به این سبک علاقه دارید بهتر است محدودیت‌های محل زندگی خود را در نظر داشته باشید.

 

17. استایل گاوچران

در استایل گاوچران بیشتر لباس‌های شما از جنس چرم خواهند بود و این شامل کت، نیم‌بوت، کمربند چرم، کفش چرم مردانه و کیف چرم زنانه شما خواهد بود. شلوار یا شلوارک جین زاپ‌دار، پیراهن نخی و کلاه حصیری با تزئینات چرمی استایل کلاسیک خاصی به شما خواهد بخشید.

 

18. استایل های فشن(High Fashion)

استایل های فشن استایلی سفارشی و لاکچری است که توسط طراحان و مزون‌ها لباس‌های خاص و گران قیمت را منحصرا برای افرادی خاص شامل افراد مشهور، بازیگران و... طراحی و تولید می‌کنند.

 

19. استایل نمایشی

پیروی از استایل صحنه یا نمایشی بیشتر توسط دختر خانم‌های رده سنی نوجوان صورت می‌گیرد که لباس‌های خود را مطابق شخصیت‌های کارتونی و یا استایل بازیگران موردعلاقه خود انتخاب می‌کنند یا لباس‌هایی را خریداری می‌کنند که تصاویر این شخصیت‌ها روی آن چاپ شده باشند.

 

20. استایل مینیمالیستی

استایل مینیمال یا مینیمالیستی در واقع در نقطه مقابل مصرف‌گرایی قرار گرفته است و به شما کمک می‌کند با لباس‌هایی که در کمد خود دارید استایل مناسبی داشته باشید. اصل استایل مینیمالیستی سادگی است و خبری از لباس‌های پر زرق و برق و شلوغ در آن نخواهد بود. در عوض توجه به کیفیت آن‌چه انتخاب می‌کنید و می‌پوشید حائز اهمیت خواهد بود.

 

21. استایل Preppy

استایل پرپی یا آماده استایلی نزدیک به استایل کلاسیک است که تنها تفاوت آن در انتخاب لباس‌هایی با رنگ، طرح و چاپ جسورانه‌تر است. ظهور این استایل مربوط به دهه 1960 و 1970 میلادی با لباس‌هایی شامل کت و دامن، کفش پاشنه کوتاه، بلوزهای نخی و جواهرات بوده است.

 

22. استایل تامبوی

برخی از دختران علاقه خاصی به رنگ‌های پاستیلی و صورتی ندارند و معمولا علاقه دارند در هر مکانی که وارد می‌شوند اعتماد به‌نفس، روحیه جسورانه و تمایز خود را نشان دهند و علاقه چندانی به پوشیدن لباس‌های زنانه و نشان دادن روحیات زنانه و ظریف خود ندارند به همین دلیل استایل تامبو، استایل مورد علاقه این دسته از خانم‌ها خواهد بود که با استفاده از شلوار جین یا کتان، ونس یا کفش اسپرت و پیراهن تکمیل خواهد شد.

 

23. استایل اسکیت بردر

اسکیت سوارها معمولا لباس‌هایی گشاد با طرح و رنگ نسبتا ساده و نه‌چندان شلوغ می‌پوشند. هودی و شلوار مام فیت، تی‌شرت لانگ و اسلش، کتونی و کفش اسپرت، کلاه لبه‌دار و لباس‌های لش بیشتر در این سبک مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

عوامل موثر در انتخاب استایل

اگرچه تعداد استایل‌های بسیار زیادی وجود دارد که هر فرد می‌تواند آن را انتخاب کرده و پیروی کند اما گاهی ممکن است این کار برای برخی افراد سخت و آزاردهنده باشد و این ممکن است به عوامل موثر در انتخاب استایل مرتبط باشد چون این متغیرها هستند که گاها نقش تعیین کننده را خواهند داشت.

استایل مورد علاقه، بودجه، سلیقه لباس، سبک زندگی، فعالیت‌ها، مکان، فرهنگ و فصل فعلی مهمترین عوامل موثر در انتخاب استایل هر فردی هستند که بهتر است با توجه به آن‌ها استایل خاص خود را انتخاب کرده و از آن پیروی کنید. یک راه مناسب برای پیدا کردن استایل خاص شما تلاش مداوم برای ایجاد ظاهری شخصی و بهبود آن به مرور زمان است که با کیف چرم زنانه و کفش چرم زنانه یا جنس‌های دیگر آن کامل شده است.

 

نتیجه گیری

هر شخصی سلیقه‌ای دارد و از یک خط فکری و اعتقاد خاص پیروی می‌کند. گاهی نشان دادن اعتقادات، ایده‌ها و نظرات شخصی ما سخت و دشوار خواهد بود که یک راه مناسب برای این کار انتخاب و پیروی از استایل لباس است. محتوای این بلاگ به بررسی انواع استایل‌های ترند دخترانه اختصاص داده شده است و آن‌ها را مورد بررسی قرار داده است تا بتوانید بهترین و مناسب‌ترین استایل را برای خود انتخاب کنید.

 

جدیترین مدل کیف زنانه

جدیدترین مدل کفش زنانه

استایل بهاری

تفاوت شلوار مام استایل و مام فیت

کیف 2024

۱۴۰۳/۱/۱۲ ۱۸:۲ استایل
ثبت نظر

مقالات مرتبط

با ساختن حساب کاربری در زمان خرید صرفه‌جویی کنید

لطفا شماره همراه خود را وارد کنید

کد وارد شده در پیامک بازیابی را اینجا وارد کنید

تومان
تخفیف شما : تومان

تومان

رنگ
سایز